Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Vrsta: Bluetooth zvučnik Sistem: 2.0 Tip: Aktivni Prečnik drajvera: 2 x 2 inča (tweeter),2 x 4 inča (woofer) Frekventni opseg: 40Hz - 20kHz Odnos signal-šum (SNR): 75dB Žična povezivost - Žična povezivost: 3.5mm 3.5mm: 2 Bežična povezivost - Bežična povezivost: Bluetooth Bluetooth verzija: 5.3 Ostalo - Podržane tehnologije: Treble and Bass Control Upravljanje: Kontrole na zvučniku,Kontrole preko Bluetooth- a Fizičke karakteristike - Boja: Boja drveta Dimenzije: 270mm x 155mm x 148.5mm Masa: 4.78kg Pakovanje: 3.5mm audio kabl,Naponski kabl Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 81.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
65.09 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Bluetooth zvučnik |
| Sistem | 2.0 |
| Prečnik drajvera | 2 x 2 inča (tweeter), 2 x 4 inča (woofer) |
| Frekventni opseg | 40Hz - 20kHz |
| Odnos signal-šum (SNR) | 75dB |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | Treble and Bass Control |
| Upravljanje | Kontrole na zvučniku, Kontrole preko Bluetooth- a |
| Žična povezivost | |
| Žična povezivost | 3.5mm |
| 3.5mm | 2 |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Bežična povezivost | |
| Bežična povezivost | Bluetooth |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Boja drveta |
| Dimenzije | 270mm x 155mm x 148.5mm |
| Masa | 4.78kg |
| Pakovanje | 3.5mm audio kabl, Naponski kabl |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.13EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
LG RNC5 XBOOM mini DJ Home Audio System, Osvjetljenje za žurke, Stroboskop za žurke, Karaoke star
Ukupna snaga: 5W Frekventni odziv: 100Hz - 20KHz Bluetooth verzija: V5.1 Autonomija baterije: do 10 sati Vreme punjenja baterije: približno 3...
Opremljen USB playerom, MP3 podrškom i PLL FM radiom smogućnošćumemoriranja stanica, ovaj zvučnik pruža beskrajne mogućnostiuživanja uglazbi. Zahvalju...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana