Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 34.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
27.83 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Zvučnici za računar |
| Sistem | 2.0 |
| Prečnik drajvera | 2 x 2.5 inča |
| Frekventni opseg | 40Hz - 20kHz |
| Odnos signal-šum (SNR) | 60- 65dB |
| Sateliti | |
| Materijal kućišta | Drvo |
| Žična povezivost | |
| Žična povezivost | 3.5mm |
| 3.5mm | 3 |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Ostalo | |
| Upravljanje | Analogni potenciometar |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Dark Wood |
| Dimenzije prednjih satelita (ŠxVxD) | 188mm x 125mm x 90mm |
| Masa prednjih satelita | 1.150g |
| Pakovanje | 3.5mm audio kabl |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.91EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
MORRO X5 PRO, 2.1 Bluetooth zvucnici, Bluetooth 5.0, USB/SD Card Playback, Aux In, FM Radio, 6 Preset Equalizera, daljinski upravljac, Snaga: 34W
Ukupna snaga: 5W Frekventni odziv: 100Hz - 20KHz Bluetooth verzija: V5.1 Autonomija baterije: do 10 sati Vreme punjenja baterije: približno 3...
Osnovne karakteristike - Tip: Aktivni Sistem: 1.0 Peak snaga: 3W Frekventni opseg: 280Hz - 16Khz Osetljivost: 95dB Sateliti - Snaga satelita: 3W Pove...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana