Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
GENIUS P-HF520BT Pine Wood zvučnici
Maloprodajna cijena: 60.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
48.13 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
Osnovne karakteristike
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Bluetooth zvučnik |
| Sistem | 2.0 |
| Prečnik drajvera | 2 x 3 inča (subwoofer), 2 x 1 inč (tweeter) |
| Frekventni opseg | 40Hz - 20kHz |
| Odnos signal-šum (SNR) | 75dB |
Ostalo
| Podržane tehnologije | 3D Surround Sound, Bass enhancement |
| Upravljanje | Kontrole na zvučniku, Kontrole preko Bluetooth- a |
Fizičke karakteristike
| Boja | Boja drveta |
| Dimenzije | 207mm x 124.5mm x 110mm |
| Masa | 1.896kg |
| Pakovanje | 3.5mm audio kabl, Naponski kabl |
Žična povezivost
| Žična povezivost | 3.5mm |
| 3.5mm | 2 |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Bežična povezivost
| Bežična povezivost | Bluetooth |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| EAN | 4710268262152 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.57EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Zvučnik JBL Party Box Club 120 Black - Bežični Bluetooth PartyBox
Bluetooth V5, Domet: 10m, Vrijeme trajanja baterije: oko 3 sata
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana