Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Vrsta: Zvučnici za računar Sistem: 2.0 Tip: Aktivni Impedansa: 4 Ohm Sateliti - Snaga satelita: 2 x 1.5W Frekventni opseg: 150Hz - 20kHz Odnos signal-šum (SNR): 70dB Prečnik drajvera: 2 inča Materijal kućišta: Plastika Žična povezivost - Žična povezivost: 3.5mm,USB 3.5mm: 2 USB: 1 USB verzija: 1 x USB-A Ostalo - Upravljanje: Tasteri na kablu Fizičke karakteristike - Boja: Crna Dimenzije prednjih satelita (ŠxVxD): 80mm x 106mm x 124mm Masa prednjih satelita: 424g Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 20.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
16.10 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Zvučnici za računar |
| Sistem | 2.0 |
| Impedansa | 4 Ohm |
| Sateliti | |
| Snaga satelita | 2 x 1.5W |
| Frekventni opseg | 150Hz - 20kHz |
| Odnos signal-šum (SNR) | 70dB |
| Prečnik drajvera | 2 inča |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Žična povezivost | |
| Žična povezivost | 3.5mm, USB |
| 3.5mm | 2 |
| USB | 1 |
| USB verzija | 1 x USB-A |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Ostalo | |
| Upravljanje | Tasteri na kablu |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Dimenzije prednjih satelita (ŠxVxD) | 80mm x 106mm x 124mm |
| Masa prednjih satelita | 424g |
| Stanje | Nekorišćeno |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.53EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Bluetooth V5, Domet: 10m, Vrijeme trajanja baterije: oko 3 sata
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana