Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Vrsta: Zvučnici za računar Sistem: 2.1 Tip: Aktivni Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Odnos signal-šum (SNR): 75dB Subwoofer - Snaga subwoofera: 25W Sateliti - Snaga satelita: 2 x 12.5W Žična povezivost - Žična povezivost: 3.5mm,RCA S/PDIF: 1x optički Bežična povezivost - Bežična povezivost: Bluetooth Bluetooth verzija: 5.3 Ostalo - Upravljanje: Daljinski upravljač,Tasteri na zvučniku Fizičke karakteristike - Boja: Crna Dimenzije subwoofera (ŠxVxD): 270mm x 252mm x 252mm Dimenzije prednjih satelita (ŠxVxD): 208mm x 98mm x 98mm Masa subwoofera: 3.300g Masa prednjih satelita: 850g Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 109.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
87.30 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Zvučnici za računar |
| Sistem | 2.1 |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Odnos signal-šum (SNR) | 75dB |
| Subwoofer | |
| Snaga subwoofera | 25W |
| Sateliti | |
| Snaga satelita | 2 x 12.5W |
| Ostalo | |
| Upravljanje | Tasteri na zvučniku, Daljinski upravljač |
| Žična povezivost | |
| Žična povezivost | RCA, 3.5mm |
| S/PDIF | 1x optički |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Bežična povezivost | |
| Bežična povezivost | Bluetooth |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Dimenzije subwoofera (ŠxVxD) | 270mm x 252mm x 252mm |
| Dimenzije prednjih satelita (ŠxVxD) | 208mm x 98mm x 98mm |
| Masa subwoofera | 3.300g |
| Masa prednjih satelita | 850g |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.85EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Vrsta: Zvučnici za računar Sistem: 2.0 Tip: Aktivni Impedansa: 4 Ohm Sateliti - Snaga satelita: 2 x 1.5W Frekventni opseg: 1...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana