Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Vrsta: Zvučnici za računar Sistem: 2.1 Tip: Aktivni Odnos signal-šum (SNR): 65dB Impedansa: 6 ohm Subwoofer - Snaga subwoofera: 3.5W Frekventni opseg: 25Hz - 200Hz Prečnik drajvera: 3.5 inča Materijal kućišta: Drvo Sateliti - Snaga satelita: 2 x 3.25W Frekventni opseg: 200Hz - 18kHz Prečnik drajvera: 2 inča Materijal kućišta: Plastika Žična povezivost - Žična povezivost: 3.5mm 3.5mm: 3 Ostalo - Upravljanje: Žični kontroler Fizičke karakteristike - Boja: Crna Dimenzije subwoofera (ŠxVxD): 130mm x 150mm x 180mm Dimenzije prednjih satelita (ŠxVxD): 70mm x 40mm x 140mm Masa: 1.218g Pakovanje: 3.5mm audio kabl Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 34.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
27.54 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Zvučnici za računar |
| Sistem | 2.1 |
| Odnos signal-šum (SNR) | 65dB |
| Impedansa | 6 ohm |
| Subwoofer | |
| Snaga subwoofera | 3.5W |
| Frekventni opseg | 25Hz - 200Hz |
| Prečnik drajvera | 3.5 inča |
| Materijal kućišta | Drvo |
| Sateliti | |
| Snaga satelita | 2 x 3.25W |
| Frekventni opseg | 200Hz - 18kHz |
| Prečnik drajvera | 2 inča |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Žična povezivost | |
| Žična povezivost | 3.5mm |
| 3.5mm | 3 |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Ostalo | |
| Upravljanje | Žični kontroler |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Dimenzije subwoofera (ŠxVxD) | 130mm x 150mm x 180mm |
| Dimenzije prednjih satelita (ŠxVxD) | 70mm x 40mm x 140mm |
| Masa | 1.218g |
| Pakovanje | 3.5mm audio kabl |
| Stanje | Nekorišćeno |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.90EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Vrsta: Bluetooth zvučnik Sistem: 2.0 Tip: Aktivni Frekventni opseg: 60Hz - 20KHz Odnos signal-šum (SNR): >80dB Baterija - Ti...
Osnovne karakteristike - Vrsta: Bluetooth zvučnik Tip: Aktivni Frekventni opseg: 100Hz - 20kHz Odnos signal-šum (SNR): >70dB Baterija - Kapacitet bat...
Logitech Speaker Z906, 5.1, Snaga: 1000W Peak/500 W RMS, THX sertifikovani soround zvuk, daljisnki upravljac, Crni
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana