Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Vrsta: Zvučnici za računar Sistem: 2.1 Tip: Aktivni Impedansa: 4 Ohm Subwoofer - Snaga subwoofera: 29W Frekventni opseg: 25Hz - 20kHz Prečnik drajvera: 6.5 inča Materijal kućišta: Drvo Sateliti - Snaga satelita: 2 x 8W Frekventni opseg: 25Hz - 20kHz Prečnik drajvera: 3 inča Materijal kućišta: Plastika Žična povezivost - Žična povezivost: 3.5mm,RCA RCA: 2 3.5mm: 5 Ostalo - Upravljanje: Analogni potenciometar,Tasteri na zvučniku Napomena: LED osvetljenje Fizičke karakteristike - Boja: Crna Dimenzije: 55mm x 177mm x 155mm (kontroler) Dimenzije subwoofera (ŠxVxD): 252mm x 233mm x 235mm Dimenzije prednjih satelita (ŠxVxD): 125mm x 155mm x 91mm Masa: 4.320g Pakovanje: 1x 2RCA na 3.5mm kabl,3.5mm audio kabl Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 100.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
80.44 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Zvučnici za računar |
| Sistem | 2.1 |
| Impedansa | 4 Ohm |
| Subwoofer | |
| Snaga subwoofera | 29W |
| Frekventni opseg | 25Hz - 20kHz |
| Prečnik drajvera | 6.5 inča |
| Materijal kućišta | Drvo |
| Sateliti | |
| Snaga satelita | 2 x 8W |
| Frekventni opseg | 25Hz - 20kHz |
| Prečnik drajvera | 3 inča |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Ostalo | |
| Upravljanje | Tasteri na zvučniku, Analogni potenciometar |
| Napomena | LED osvetljenje |
| Žična povezivost | |
| Žična povezivost | RCA, 3.5mm |
| RCA | 2 |
| 3.5mm | 5 |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 55mm x 177mm x 155mm (kontroler) |
| Dimenzije subwoofera (ŠxVxD) | 252mm x 233mm x 235mm |
| Dimenzije prednjih satelita (ŠxVxD) | 125mm x 155mm x 91mm |
| Masa | 4.320g |
| Pakovanje | 3.5mm audio kabl, 1x 2RCA na 3.5mm kabl |
| Stanje | Nekorišćeno |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.63EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Drveni zvučnici, Ukupna izlazna snaga 10W (RMS), 2.5-inčni zvučnik punog opsega, Izvori zvuka: 3,5 mm, Priključak za slušalice, Žičani sa kontrolom ja...
FANTECH 3.5 mm + USB GROOVE BAR LITE GS206 CRNI
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana