Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 420.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
336.49 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | IPS LED |
| Tip panela | SS IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 350 nita |
| Odziv | 1ms (GTG) |
| Vertikalno osvežavanje | 320Hz, 160Hz (4K) |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium, nVidia G-Sync Compatible |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.1554mm x 0.1554mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Non-Glare, Flicker-free, 95% of DCI-P3, Low Blue Light, VESA Display HDR 400, 122% sRGB |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 1 |
| USB priključci | 1x USB 2.0 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Dodatne funkcije | |
| Podržane tehnologije | Black Equalizer 2.0, Aim Stabilizer, Smart OD, Dual mode (4K 160Hz <-> FHD 320 Hz), Tactical Switch 2.0, Four-sided cooling |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel, Kensington security |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 612mm |
| Dubina | 192mm (sa postoljem) |
| Visina | 515mm |
| Masa | 6.96kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 11.00EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
ASUS 27 inča VG27UQ1A TUF UHD 3840x2160 Fast IPS 160 Hz gaming monitor
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativni...
LG LED 4K IPS Monitor 27UP650K-W, 27inča, 3840x2160, 1200:1.5 ms,HDMI*2/DP*1, HDR10, Pivot, Height, Tilt
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nati...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana