Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: LED Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: Edge-LED Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 3.000:1 Osvetljenje: 250 nita Odziv: 1ms (mprt) Vertikalno osvežavanje: 180Hz Tip adaptivne sinhronizacije: Adaptive Sync,AMD FreeSync Premium Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Gaming: Da Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: 108% sRGB,Eyesafe 2.0,Flicker-free,HDR Ready,Low Blue Light,Non-Glare,TÜV Rheinland Certified,Zakrivljenost 1500R Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.0 Audio izlaz: 3.5mm Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 610.5mm Dubina: 208mm Visina: 441mm Pakovanje: HDMI kabl Masa: 4.53kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: E Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 169.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
135.75 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | LED |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | Edge-LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 3.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 1ms (mprt) |
| Vertikalno osvežavanje | 180Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium, Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Non-Glare, Flicker-free, Low Blue Light, Eyesafe 2.0, Zakrivljenost 1500R, TÜV Rheinland Certified, 108% sRGB, HDR Ready |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 610.5mm |
| Dubina | 208mm |
| Visina | 441mm |
| Pakovanje | HDMI kabl |
| Masa | 4.53kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.44EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 32 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: VA LCD Tip panela: Rapid VA Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Na...
AOC Gaming Monitor 24G15N2
32MN500M-B, 31,5'' IPS FullHD 1920x1080@75Hz, 16:9, 1200:1, 5ms, 250 cd/m², 178°/178°, 2xHDMI, AMD FreeSync, Tilt, VESA 100x100mm, Black
BENQ 23.8 inča GW2491 LED monitor
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana