Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 165Hz Ostalo: High-brightness 300-nit,MUX Switch Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: 13th Gen Klasa procesora: Intel Core i7 Model procesora: i7-13620H Broj jezgara procesora: 10 Broj logičkih jezgara (niti): 16 Radni takt procesora: 3.6GHz (4.9GHz) Keš memorija procesora: 24MB Intel Smart cache Proces izrade: 10nm Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: DDR5 Radni takt memorije: 5.200MT/s Broj slotova: 2 Popunjeni slotovi: 1 Slobodni slotovi: 1 Maksimalno podržano: 64GB Skladištenje podataka - SSD: 1TB SSD interfejs: M.2 NVMe Disk slotovi: 2x M.2 NVMe Interfejs raspooživih slotova: 1x M.2 NVMe Raspoloživi slotovi: 1 Grafika - Tip grafičke: Neintegrisana Grafika: nVidia Model grafike: GeForce RTX 4050 Količina grafičke memorije: 6GB Tip grafičke memorije: GDDR6 Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth verzija: 5.2 Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) Priključci / Slotovi - DisplayPort priključci: Da preko USB-C HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 4 USB-A priključci: 1x USB 2.0,2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) Bezbednost - TPM: Da Kamera - Rezolucija: 720p Model: HD Audio - Zvučnici: 2.0 Snaga: 2x 2W Mikrofon: Ugrađen Ostalo: Dolby Atmos Tastatura - Slovni raspored tastera: EN (US) Numerički deo tastature: Da Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Baterija - Tip: Litijum-polimerska Kapacitet baterije: 76WHr Fizičke karakteristike - Materijal: Plastika Dimenzije: 358.3mm x 262.5mm x 22.99mm Masa: 2.22kg Boja: Crna Opis boje: Black Steel Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 150W
Maloprodajna cijena: 1362.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1090.21 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 16 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | Full HD+ |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 165Hz |
| Ostalo | High-brightness 300-nit, MUX Switch |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | 13th Gen |
| Klasa procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | i7-13620H |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 3.6GHz (4.9GHz) |
| Keš memorija procesora | 24MB Intel Smart cache |
| Proces izrade | 10nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.200MT/s |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 64GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 2x M.2 NVMe |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia |
| Model grafike | GeForce RTX 4050 |
| Količina grafičke memorije | 6GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR6 |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 2.0 |
| USB-C priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Kamera | |
| Rezolucija | 720p |
| Model | HD |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2W |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Dolby Atmos |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Kapacitet baterije | 76WHr |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 358.3mm x 262.5mm x 22.99mm |
| Masa | 2.22kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Boja | Crna |
| Opis boje | Black Steel |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 150W |
Plaćanje na rate
Rata već od: 35.63EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
APPLE MacBook Air 13.6 inch M4 10-core CPU 8-core GPU 16GB 256GB SSD Silver (MW0W3)
Intel Core i7-1255U/16GB DDR4/512 GB SSD M.2/15.6" 1920x1080 Full HD/Intel Iris Xe
DELL 16 DC16250 16 inch FHD+ 300nits Core 7 150U 16GB 1TB SSD Backlit FP Win11Pro laptop
DELL Vostro 3530 15.6 inch FHD 120Hz i7-1355U 16GB 512GB SSD Intel Iris Xe Backlit laptop
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana