Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD A620 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije: 4.400MT/s (O.C.),4.800MT/s,5.200MT/s,5.600MT/s (O.C.),6.000MT/s (O.C.),6.200MT/s (O.C.),6.400MT/s (O.C.) Maksimalna ukupna memorija: 192GB Ostale osobine: Dual Channel,Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO),Podrška za Extreme Memory Profile (XMP),Podrška za non-ECC UDIMM memory Slotovi - PCI Express x16 slot: 1x PCI Express 4.0 (x16 mode) PCI Express x1 slot: 11x PCI Express 3.0 Skladišni interfejs - SATA priključci (ukupno): 4 SATA priključci: SATA III 6Gbps Broj M.2 slotova: 1 RAID: RAID 0,RAID 1,RAID 10 Mreža - Žična mreža (LAN): 1000Base-T (Gigabit) Model: Realtek Audio - Broj kanala: 8 (7.1) Model: Realtek Priključci na zadnjem panelu - Broj DisplayPort priključaka: 1 Broj HDMI priključaka: 1 PS/2: 1 (tastatura ili miš) Ukupno USB priključaka: 6 USB-A priključci: 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1),4x USB 2.0 RJ-45 (LAN): 1 Audio: 3.5mm Ostali priključci: 1 x D-Sub Port Unutrašnji priključci - Naponski priključci: 1 x 24 pin ATX Power Connector,1 x 8-pin ATX 12V power connector USB-A: 1 x podrška za 1 USB 2.0 port,1 x podrška za 1 USB 5Gbps port Audio: 1x Front panel audio Ostali priključci: 1 x addressable LED strip headers,1 x Clear CMOS jumper,1 x CPU fan header,1 x front panel header,1 x M.2 Socket 3,1 x RGB LED strip header,1 x Trusted Platform Module (TPM),2x System Fan header,4 x SATA 6Gb/s Napomena: Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu Fizičke karakteristike - Format: microATX Dimenzije: 244mm x 244mm Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 125.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
100.73 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Čipset | AMD A620 |
| Memorija | |
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorijski slotovi | 4 |
| Podržane memorije | 6.000MT/s (O.C.), 4.400MT/s (O.C.), 6.400MT/s (O.C.), 6.200MT/s (O.C.), 5.200MT/s, 4.800MT/s, 5.600MT/s (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 192GB |
| Ostale osobine | Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Podrška za non-ECC UDIMM memory, Dual Channel, Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO) |
| Slotovi | |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 (x16 mode) |
| PCI Express x1 slot | 11x PCI Express 3.0 |
| Skladišni interfejs | |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| Broj M.2 slotova | 1 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Model | Realtek |
| Audio | |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek |
| Priključci na zadnjem panelu | |
| Broj DisplayPort priključaka | 1 |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| PS/2 | 1 (tastatura ili miš) |
| Ukupno USB priključaka | 6 |
| USB 2.0 priključci | 4 |
| USB-A priključci | 4x USB 2.0, 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3.5mm |
| Ostali priključci | 1 x D-Sub Port |
| Unutrašnji priključci | |
| Naponski priključci | 1 x 24 pin ATX Power Connector, 1 x 8-pin ATX 12V power connector |
| USB-A | 1 x podrška za 1 USB 2.0 port, 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 1 x front panel header, 1 x Clear CMOS jumper, 2x System Fan header, 1 x Trusted Platform Module (TPM), 1 x addressable LED strip headers, 4 x SATA 6Gb/s, 1 x M.2 Socket 3, 1 x RGB LED strip header, 1 x CPU fan header |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 244mm x 244mm |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.29EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
B760M D3HP /s1700, Intel® B760 Express Chipset, 4xDDR5, PCI Express x16, 2 x PCI Express x1, 2xM.2, VGA, HDMI, DisplayPort, RAID 0 1 5 10, GLan, 1 x R...
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): Intel 1700 Čipset: Intel B760 Memorija - Tip memorije: DDR4 Memorijski slotovi: 4 Podržane mem...
GIGABYTE INTEL MB Z890 GAMING X WIFI7, 4*DDR5 9200MT/s, PCIe 5.0,4*M.2,DP, USB4 Type-C, 2.5GbE, 1851
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana