Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 165Hz Ostalo: High-brightness 300-nit,MUX Switch,Pantone Validated,TÜV Rheinland-certified Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: AMD Serija procesora: Ryzen AI 300 Klasa procesora: AMD Ryzen AI 7 Model procesora: 350 Broj jezgara procesora: 8 Broj logičkih jezgara (niti): 16 Radni takt procesora: 2.0 GHz (5.0 GHz) Keš memorija procesora: 16MB L3 cache,8MB L2 cache Proces izrade: 4nm Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: DDR5 Radni takt memorije: 5.600MHz Broj slotova: 2 Popunjeni slotovi: 1 Slobodni slotovi: 1 Maksimalno podržano: 64GB Skladištenje podataka - SSD: 1TB SSD interfejs: M.2 NVMe Disk slotovi: 2x M.2 NVMe Interfejs raspooživih slotova: 1x M.2 NVMe Raspoloživi slotovi: 1 Grafika - Tip grafičke: Neintegrisana Grafika: nVidia GeForce Model grafike: RTX 5050 Količina grafičke memorije: 8GB Tip grafičke memorije: GDDR7 Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Neuralni procesor (NPU) - NPU model: AMD Ryzen AI Broj operacija (trilion operacija po sekundi): Do 50 TOPS Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth verzija: 5.2 Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) Priključci / Slotovi - DisplayPort priključci: Da preko USB-C HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 4 USB-A priključci: 1x USB 2.0,2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 20Gbps (USB 4) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) Bezbednost - Prepoznavanje lica: Windows Hello Kamera - Snimanje videa: 1.920 x 1.080,30fps Model: FHD IR Audio - Zvučnici: 2.0 Snaga: 2x 2W Mikrofon: Ugrađen Tastatura - Slovni raspored tastera: EN (US) Numerički deo tastature: Da Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Ostalo: 1-Zone RGB Baterija - Tip: Litijum-polimerska Kapacitet baterije: 76WHr Softver - Operativni sistem: Microsoft Windows 11 Home Fizičke karakteristike - Materijal: Plastika Dimenzije: 355mm x 250.7mm x 19.99mm Masa: 1.9kg Boja: Tamno-siva Opis boje: Space Gray Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 150W
Maloprodajna cijena: 2404.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1923.90 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 16 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | Full HD+ |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 165Hz |
| Ostalo | High-brightness 300-nit, Pantone Validated, MUX Switch, TÜV Rheinland-certified |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen AI 300 |
| Klasa procesora | AMD Ryzen AI 7 |
| Model procesora | 350 |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 2.0 GHz (5.0 GHz) |
| Keš memorija procesora | 16MB L3 cache, 8MB L2 cache |
| Proces izrade | 4nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.600MHz |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 64GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 2x M.2 NVMe |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model grafike | RTX 5050 |
| Količina grafičke memorije | 8GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR7 |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | AMD Ryzen AI |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 50 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 2.0 |
| USB-C priključci | 1x USB 20Gbps (USB 4) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Bezbednost | |
| Prepoznavanje lica | Windows Hello |
| Kamera | |
| Snimanje videa | 30fps, 1.920 x 1.080 |
| Model | FHD IR |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2W |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | 1-Zone RGB |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Kapacitet baterije | 76WHr |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Home |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 355mm x 250.7mm x 19.99mm |
| Masa | 1.9kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Tamno-siva |
| Opis boje | Space Gray |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 150W |
Plaćanje na rate
Rata već od: 62.87EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HP 15-fd1045nm Core7 150U/1TB/16GB DDR4/15.6inča FHD/IntelGraphics/NoOS/Natural silver
APPLE MacBook Air 13.6 inch M4 10-core CPU 8-core GPU 16GB 256GB SSD Silver (MW0W3)
Ekran - Veličina ekrana: 13.6 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.664 Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color Space,High-brightness...
HP Pavilion Win11Home Ryzen5 8540U/1TB/16GB DDR5/AmdRadeon/16inča 2K IPS/Copilot/bclt/Sky blue
Ryzen 7 250/16GB DDR5 5600MTs/512 GB SSD M.2/16" 1920x1200 WUXGA/Radeon 780M/Bez optičkog uređaja
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana