Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Grafički procesor - Proizvođač čipa: AMD Grafika: AMD Radeon Model: RX 9060 XT Grafički čip: AMD RDNA 4 Broj unificiranih procesora: 2048 Radni takt: 2.780MHz (3.320MHz boost clock) Memorija - Količina memorije: 16GB Magistrala memorije: 128bit Tip memorije: GDDR6 Napomena: Izlaz za 3 monitora Priključci - Ukupno DisplayPort priključaka: 2 DisplayPort priključci: 2x DisplayPort 2.1a Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1b Dodatni naponski priključci: 1x8pin Ostale karakteristike - Slot: PCI-Express 5.0 Broj ventilatora: 3x ventilatora Sistem hlađenja: Composite copper heat pipe,Copper plate,Hawk fan,Screen cooling pasivno hlađenje,WINDFORCE Colling System Podržane tehnologije: Microsoft DirectX 12 API,OpenGL 4.6,Reinforced structure,RGB Lighting Maksimalna rezolucija: 7.680 x 4.320 Fizičke karakteristike - Dimenzije: 281mm x 118mm x 40mm Format: Pun format Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 752.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
602.04 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Grafički procesor | |
|---|---|
| Proizvođač čipa | AMD |
| Grafika | AMD Radeon |
| Model | RX 9060 XT |
| Grafički čip | AMD RDNA 4 |
| Broj unificiranih procesora | 2048 |
| Radni takt | 2.780MHz (3.320MHz boost clock) |
| Memorija | |
| Količina memorije | 16GB |
| Magistrala memorije | 128bit |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Napomena | Izlaz za 3 monitora |
| Priključci | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 2 |
| DisplayPort priključci | 2x DisplayPort 2.1a |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1b |
| Dodatni naponski priključci | 1x8pin |
| Ostale karakteristike | |
| Slot | PCI-Express 5.0 |
| Broj ventilatora | 3x ventilatora |
| Sistem hlađenja | WINDFORCE Colling System, Screen cooling pasivno hlađenje, Hawk fan, Copper plate, Composite copper heat pipe |
| Podržane tehnologije | OpenGL 4.6, Microsoft DirectX 12 API, RGB Lighting, Reinforced structure |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 281mm x 118mm x 40mm |
| Format | Pun format |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 19.67EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
R76GAMING OC-8GD (Radeon™ RX 7600 GAMING OC, 8GB GDDR6, 128 bit, HDMI 2.1a *2, DisplayPort 1.4a *2, Power Connectors 8 pin*1, Multi-view 4)
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5070 Grafički čip: Blackwell Broj unificiranih procesora: 6144 Radni ta...
ASUS Radeon RX 9070 XT 16GB PRIME-RX9070XT-O16G
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5090 Grafički čip: Blackwell Broj unificiranih procesora: 21760 Radni t...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana