Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Grafički procesor - Proizvođač čipa: AMD Grafika: AMD Radeon Model: RX 9070 Grafički čip: AMD RDNA 4 Broj unificiranih procesora: 3584 Memorija - Količina memorije: 16GB Magistrala memorije: 256bit Tip memorije: GDDR6 Napomena: Izlaz za 4 monitora Priključci - Ukupno DisplayPort priključaka: 2 DisplayPort priključci: 2x DisplayPort 2.1a Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.1b Dodatni naponski priključci: 2x8pin Ostale karakteristike - Slot: PCI-Express 5.0 Broj ventilatora: 3x ventilatora Sistem hlađenja: WINDFORCE Colling System Podržane tehnologije: Microsoft DirectX 12 API,OpenGL 4.6 Maksimalna rezolucija: 7.680 x 4.320 Fizičke karakteristike - Dimenzije: 288mm x 132mm x 50mm Format: Pun format Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 958.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
766.75 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Grafički procesor | |
|---|---|
| Proizvođač čipa | AMD |
| Grafika | AMD Radeon |
| Model | RX 9070 |
| Grafički čip | AMD RDNA 4 |
| Broj unificiranih procesora | 3584 |
| Radni takt | 2.070MHz ( 2.700MHz boost clock) |
| Memorija | |
| Količina memorije | 16GB |
| Magistrala memorije | 256bit |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Takt memorije | 20Gbps |
| Napomena | Izlaz za 4 monitora |
| Priključci | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 2 |
| DisplayPort priključci | 2x DisplayPort 2.1a |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1b |
| Dodatni naponski priključci | 2x8pin |
| Ostale karakteristike | |
| Slot | PCI-Express 5.0 |
| Broj ventilatora | 3x ventilatora |
| Sistem hlađenja | WINDFORCE Colling System, Hawk fan |
| Podržane tehnologije | OpenGL 4.6, Microsoft DirectX 12 API, Dual BIOS, RGB Lighting, Reinforced structure |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 288mm x 132mm x 50mm |
| Format | Pun format |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 25.06EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Grafički procesor - Proizvođač čipa: AMD Model: RX 7600 Grafički čip: AMD RDNA 3 Proces izrade: 5nm Broj unificiranih procesora: 2048 Radni takt: 2.35...
GIGABYTE VGA GeForce RTX 5060 GAMING OC 8G GDDR7, 128 bit, DP*3(2.1b)/HDMI*2(2.1b)
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5070 Broj unificiranih procesora: 6144 Radni takt: 2.512MHz (2.587MHz b...
Grafički procesor - Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5060 Grafički čip: Blackwell Broj unificiranih procesora: 3840 Radni takt: 2.625MHz (2.640MHz b...
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5060 Ti Grafički čip: Blackwell Broj unificiranih procesora: 4608 Radni...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana