Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM4 Čipset: AMD B550 Memorija - Tip memorije: DDR4 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije: 2.133MT/s,2.400MT/s,2.667MT/s,2.933MT/s,3.200MT/s Maksimalna ukupna memorija: 128GB Ostale osobine: Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije,Podrška za Extreme Memory Profile (XMP),Podrška za non-ECC UDIMM memory,Podrška za Unbuffered ECC memoriju Slotovi - PCI Express x16 slot: 1x PCI Express 4.0 (x16 mode),4x PCI Express 3.0 (x1 mode) Skladišni interfejs - SATA priključci (ukupno): 4 SATA priključci: SATA III 6Gbps Broj M.2 slotova: 2 Podržani M.2 formati: 1x 2280 / 22110 (podrška za PCIe 3.0 x4/x2 mod),1x 2280 / 22110 (podrška za PCIe 4.0 x4/x2 mod) RAID: RAID 0,RAID 1,RAID 10 Mreža - Žična mreža (LAN): 1000Base-T (Gigabit) Model: Realtek Audio - Broj kanala: 8 (7.1) Model: Realtek Napomena: High Definition Priključci na zadnjem panelu - Broj HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 8 Ukupno USB-C priključaka: 1 USB-A priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2),2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1),4x USB 2.0 USB-C priključci: 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 3x 3.5mm Ostali priključci: 1x Q-Flash Plus dugme Unutrašnji priključci - Naponski priključci: 1 x 8-pin ATX 12V power connector,1x 24-pin ATX main power connector USB-A: 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port,2 x podrška za 1 USB 2.0 port USB-C: 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port Audio: 1x Front panel audio Ostali priključci: 1 x Clear CMOS jumper,1 x CPU cooler LED strip/RGB LED strip header,1 x CPU fan header,1 x Trusted Platform Module (TPM),1x CPU fan/water cooling pump header,2 x addressable LED strip headers,2 x M.2 Socket 3,2 x RGB LED strip headers,3 x system fan headers,4 x SATA 6Gb/s Ostale karakteristike - Podržane tehnologije: Easy Tune,Q-Flash,Q-Flash Plus,RGB Fusion,Smart Backup,UEFI Bios Fizičke karakteristike - Format: ATX Dimenzije: 305mm x 244mm Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 141.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
113.14 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM4 |
| Čipset | AMD B550 |
| Memorija | |
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 4 |
| Podržane memorije | 3.200MT/s, 2.933MT/s, 2.400MT/s, 2.133MT/s, 2.667MT/s |
| Maksimalna ukupna memorija | 128GB |
| Ostale osobine | Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za non-ECC UDIMM memory, Podrška za Unbuffered ECC memoriju |
| Slotovi | |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 (x16 mode), 4x PCI Express 3.0 (x1 mode) |
| Skladišni interfejs | |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| Broj M.2 slotova | 2 |
| Podržani M.2 formati | 1x 2280 / 22110 (podrška za PCIe 4.0 x4/x2 mod), 1x 2280 / 22110 (podrška za PCIe 3.0 x4/x2 mod) |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Model | Realtek |
| Audio | |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek |
| Napomena | High Definition |
| Priključci na zadnjem panelu | |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 8 |
| Ukupno USB-C priključaka | 1 |
| USB-A priključci | 4x USB 2.0, 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| USB-C priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Ostali priključci | 1x Q-Flash Plus dugme |
| Unutrašnji priključci | |
| Naponski priključci | 1x 24-pin ATX main power connector, 1 x 8-pin ATX 12V power connector |
| USB-A | 2 x podrška za 1 USB 2.0 port, 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port |
| USB-C | 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 1 x Clear CMOS jumper, 1 x Trusted Platform Module (TPM), 2 x addressable LED strip headers, 4 x SATA 6Gb/s, 2 x M.2 Socket 3, 2 x RGB LED strip headers, 1 x CPU fan header, 1 x CPU cooler LED strip/RGB LED strip header, 1x CPU fan/water cooling pump header, 3 x system fan headers |
| Ostale karakteristike | |
| Podržane tehnologije | UEFI Bios, Q-Flash Plus, Easy Tune, Smart Backup, RGB Fusion |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 305mm x 244mm |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.70EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM4 Čipset: AMD B550 Grafika: Upotreba grafike iz procesora Memorija - Tip memorije: DDR4...
GIGABYTE INTEL MB B860 EAGLE WIFI6E, 4*DDR5 9066 MT/s,PCIe 5.0,3*M.2,DP/HDMI,2.5GbE,LGA 1851, WiFi6E
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM4 Čipset: AMD B550 Memorija - Tip memorije: DDR4 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana