Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM4 Čipset: AMD B550 Memorija - Tip memorije: DDR4 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije: 2.133MHz,2.400MHz,2.667MHz,2.933MHz,3.200MHz,3.333Mhz (O.C.),3.600Mhz (O.C.),4.000Mhz (O.C.),4.400Mhz (O.C.),4.600Mhz (O.C.),4.733Mhz (O.C.) Maksimalna ukupna memorija: 128GB Ostale osobine: Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije,Podrška za ECC UDIMM memory,Podrška za Extreme Memory Profile (XMP),Podrška za non-ECC UDIMM memory Slotovi - PCI Express x16 slot: 1x PCI Express 3.0 PCI Express x1 slot: 1x PCI Express 3.0 Skladišni interfejs - SATA priključci (ukupno): 4 SATA priključci: SATA III 6Gbps Broj M.2 slotova: 2 RAID: RAID 0,RAID 1,RAID 10 Mreža - Žična mreža (LAN): 1000Base-T (Gigabit) Model: Realtek Audio - Broj kanala: 8 (7.1) Model: Realtek Napomena: High Definition Priključci na zadnjem panelu - Broj HDMI priključaka: 1 DVI priključci: 1x DVI-D Dual Link PS/2: 1 (tastatura ili miš) Ukupno USB priključaka: 8 USB-A priključci: 4x USB 2.0,4x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 3x 3.5mm Unutrašnji priključci - Naponski priključci: 1x 8 pin 12V Power Connector,ATX 24pin USB-A: 1 x podrška za 2 USB 2.0 porta,1 x podrška za 2 USB 5Gbps porta Audio: 1x Front panel audio,1x Front panel header Serijski port: 1 Ostali priključci: 1 x Clear CMOS jumper,1 x CPU cooler LED strip/RGB LED strip extension cable header,1 x Q-Flash Plus button,1 x Trusted Platform Module (TPM),1x CPU Fan header,2 x addressable LED strip headers,2 x RGB Header(s),2x System Fan header Napomena: Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu Ostale karakteristike - Podržane tehnologije: RGB Fusion 2.0,Smart Fan Fizičke karakteristike - Format: microATX Dimenzije: 244mm x 244mm Pakovanje: Full box retail Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 137.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
110.20 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM4 |
| Čipset | AMD B550 |
| Memorija | |
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 4 |
| Podržane memorije | 2.133MHz, 3.333Mhz (O.C.), 2.400MHz, 3.600Mhz (O.C.), 4.000Mhz (O.C.), 2.667MHz, 4.400Mhz (O.C.), 2.933MHz, 4.600Mhz (O.C.), 4.733Mhz (O.C.), 3.200MHz |
| Maksimalna ukupna memorija | 128GB |
| Ostale osobine | Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za non-ECC UDIMM memory, Podrška za ECC UDIMM memory |
| Slotovi | |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| Skladišni interfejs | |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| Broj M.2 slotova | 2 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Model | Realtek |
| Audio | |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek |
| Napomena | High Definition |
| Priključci na zadnjem panelu | |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| DVI priključci | 1x DVI-D Dual Link |
| PS/2 | 1 (tastatura ili miš) |
| Ukupno USB priključaka | 8 |
| USB 2.0 priključci | 4 |
| USB-A priključci | 4x USB 2.0, 4x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Unutrašnji priključci | |
| Naponski priključci | ATX 24pin, 1x 8 pin 12V Power Connector |
| USB-A | 1 x podrška za 2 USB 5Gbps porta, 1 x podrška za 2 USB 2.0 porta |
| Audio | 1x Front panel audio, 1x Front panel header |
| Serijski port | 1 |
| Ostali priključci | 2 x RGB Header(s), 1x CPU Fan header, 1 x Clear CMOS jumper, 2x System Fan header, 1 x Trusted Platform Module (TPM), 2 x addressable LED strip headers, 1 x Q-Flash Plus button, 1 x CPU cooler LED strip/RGB LED strip extension cable header |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Ostale karakteristike | |
| Podržane tehnologije | RGB Fusion 2.0, Smart Fan |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 244mm x 244mm |
| Pakovanje | Full box retail |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.60EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B650 Grafika: AMD Radeon Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi:...
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): Intel 1700 Čipset: Intel B760 Grafika: Intel HD Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski sloto...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana