Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B650 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije: 4.800MT/s,5.200MT/s,5.600MT/s (O.C.),6.000MT/s (O.C.),6.200MT/s (O.C.),6.400MT/s (O.C.),6.600MT/s (O.C.),6.800MT/s (O.C.),7.000MT/s (O.C.),7.200MT/s (O.C.),7.600MHz (O.C.),7.800MT/s (O.C.),8.000MT/S (O.C.) Maksimalna ukupna memorija: 256GB Ostale osobine: Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije,Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO),Podrška za Extreme Memory Profile (XMP),Podrška za non-ECC UDIMM memory,Podrška za Unbuffered ECC memoriju Slotovi - PCI Express x16 slot: 1x PCI Express 4.0 (x16 mode) PCI Express x1 slot: 1x PCI Express 3.0 Skladišni interfejs - SATA priključci (ukupno): 4 SATA priključci: SATA III 6Gbps Broj M.2 slotova: 2 Podržani M.2 formati: 1x 2280 / 22110 (podrška za PCIe 4.0 x2 mod),1x 2580 (podrška za PCIe 4.0 x4/x2 mod) Mreža - Žična mreža (LAN): 2.5GBase-T (Gigabit) Model: Realtek Wi-Fi: Da Wi-Fi standard: Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth verzija: 5.3 Audio - Broj kanala: 2/4/5.1/7.1 Model: Realtek Napomena: High Definition Priključci na zadnjem panelu - Broj DisplayPort priključaka: 2 DisplayPort priključci: 2x DisplayPort 1.4 Broj HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 PS/2: 1 (tastatura ili miš) Ukupno USB priključaka: 6 Ukupno USB-C priključaka: 1 USB-A priključci: 2x USB 2.0,3x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 3x 3.5mm Ostali priključci: 2x SMA antenna connectors (2T2R) Unutrašnji priključci - Naponski priključci: 1 x 8-pin ATX 12V power connector,1x 24-pin ATX main power connector USB-A: 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port,2 x podrška za 1 USB 2.0 port USB-C: 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port Audio: 1x Front panel audio,1x Front panel header Ostali priključci: 1 x Clear CMOS jumper,1 x CPU fan header,1 x Q-Flash Plus button,1 x reset jumper,1 x RGB LED strip header,1 x Trusted Platform Module (TPM),2 x addressable LED strip headers,2 x M.2 Socket 3,2x System Fan header,4 x SATA 6Gb/s Ostale karakteristike - Podržane tehnologije: Q-Flash,Q-Flash Plus,UEFI Bios Fizičke karakteristike - Format: microATX Dimenzije: 244mm x 244mm Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 197.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
158.27 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Čipset | AMD B650 |
| Memorija | |
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorijski slotovi | 4 |
| Podržane memorije | 6.000MT/s (O.C.), 7.200MT/s (O.C.), 7.000MT/s (O.C.), 6.800MT/s (O.C.), 6.600MT/s (O.C.), 6.400MT/s (O.C.), 6.200MT/s (O.C.), 5.200MT/s, 4.800MT/s, 5.600MT/s (O.C.), 7.800MT/s (O.C.), 8.000MT/S (O.C.), 7.600MHz (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 256GB |
| Ostale osobine | Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za non-ECC UDIMM memory, Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO), Podrška za Unbuffered ECC memoriju |
| Slotovi | |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 (x16 mode) |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| Skladišni interfejs | |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| Broj M.2 slotova | 2 |
| Podržani M.2 formati | 1x 2280 / 22110 (podrška za PCIe 4.0 x2 mod), 1x 2580 (podrška za PCIe 4.0 x4/x2 mod) |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 2.5GBase-T (Gigabit) |
| Model | Realtek |
| Wi-Fi | Da |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Audio | |
| Broj kanala | 2/4/5.1/7.1 |
| Model | Realtek |
| Napomena | High Definition |
| Priključci na zadnjem panelu | |
| Broj DisplayPort priključaka | 2 |
| DisplayPort priključci | 2x DisplayPort 1.4 |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| PS/2 | 1 (tastatura ili miš) |
| Ukupno USB priključaka | 6 |
| Ukupno USB-C priključaka | 1 |
| USB-A priključci | 2x USB 2.0, 3x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Ostali priključci | 2x SMA antenna connectors (2T2R) |
| Unutrašnji priključci | |
| Naponski priključci | 1x 24-pin ATX main power connector, 1 x 8-pin ATX 12V power connector |
| USB-A | 2 x podrška za 1 USB 2.0 port, 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port |
| USB-C | 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port |
| Audio | 1x Front panel audio, 1x Front panel header |
| Ostali priključci | 1 x Clear CMOS jumper, 2x System Fan header, 1 x Trusted Platform Module (TPM), 2 x addressable LED strip headers, 1 x Q-Flash Plus button, 4 x SATA 6Gb/s, 2 x M.2 Socket 3, 1 x RGB LED strip header, 1 x reset jumper, 1 x CPU fan header |
| Ostale karakteristike | |
| Podržane tehnologije | UEFI Bios, Q-Flash Plus |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 244mm x 244mm |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.17EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B840 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije...
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD X870E Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorij...
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B840 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana