Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 870.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 298.50EUR
696.50
EUR
995.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Grundig Televizor 75" LED UHD
| Veličina ekrana: | 75" |
| Dijagonala: | 189 cm |
| Rezolucija: | 3840 x 2160 UHD 4K |
| Pozadinsko osvjetljenje: | LED |
| PPR - Osvježavanje slike: | 850 Hz |
| VPI - Indeks poboljšanja video kvaliteta: | 1400 |
| HDR - Visoki dinamički raspon: | HDR10 / HLG |
| Smart TV: | Da |
| Android TV: | Da |
| Operativni sistem: | Android 11 |
| Procesor: | Quad Core |
| USB snimanje: | Da |
| Teletekst: | Da |
| Bluetooth: | Da |
| Hotel mode: | Da |
| Child lock (roditeljsko zaključavanje): | Da |
| 3D funkcija: | Ne |
| Funkcije: | DTS Virtual X Google Assistant Chromecast Built-in Automatska pretraga kanala HEVC/H.265 podrška |
| Digitalni signal: | DVB-T2 / DVB-S2 / DVB-C |
| Zvučnici: | 2 x 10 W |
| Tehnologije: | Dolby Digital DTS Virtual X Magic Fidelity |
| HDMI (ARC, CEC): | 3x HDMI (eARC, CEC) |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | - |
| CI+ slot: | Da |
| VGA za PC: | - |
| Optički izlaz (SPDIF): | Da |
| Wi-Fi: | Da (2.4/5 GHz) |
| Energetska efikasnost: | G |
| Potrošnja: | 110 kWh / 1000h |
| Montiranje na zid (VESA): | 400 x 400 |
| Pakovanje: | Daljinski upravljač Uputstvo Stalak |
| Dimenzije (VxŠxD): | 85.8 x 145.9 x 29.0 cm (sa stalkom) |
| Masa: | 19.3 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 22.76EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Samsung UE85U8072FUXXH LED TV 85inča ultra HD, Smart TV, Crystal Processor 4K, Metal Stream dizajn
TCL 85V6B LED TV 85inča ultra HD, Google TV smart, 4K HDR, Micro dimming, Dolby audio, bez okvira
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana