Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 299.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 59.80EUR
239.20
EUR
299.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Grundig bojler za vertikalnu i horizontalnu montažu 80l (74litra)
| Tip kontrole: | Elektronski |
| Display: | Da |
| Tajmer: | Ne |
| Indikator rada: | Da |
| Boja: | Bijela |
| Zapremina: | 74l |
| Raspon temperature: | 30-75°C |
| Zaštita od pregrijavanja: | Da |
| Zaštita rada bez vode: | Da |
| IPX4 zaštita od prskanja vode: | Da |
| Grijač i rezervoar obloženi emajlom: | Da |
| CE sertifikat: | Da |
| Dupli emajlirani rezervoar za brže zagrijavanje: | Da |
| Snaga grijača | 2000 W |
| Potrošnja energije: | 6.4kWh |
| Godišnja potrošnja energije: | 1380 kWh |
| Dimenzija VxŠxD: | 90x57x31cm |
| Težina: | 25.8kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.82EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Zapremina: 10 l, Način montaže: Vertikalni, Tip: Standardni
Zapremina: 74 l, Način montaže: Vertikalni, Tip: Za centralno grijanje
Zapremina: 6 l, Način montaže: Horizontalno, Tip: Standardni
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana