Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
HomeDirect Wi-Fi konekcija i FrostGuard zaštita, Opseg radne temperature za hlađenje:18°C do 52°C, i Opseg radne temperature za grijanje: -20°C do 24°C.
Maloprodajna cijena: 506.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 135.00EUR
405.00
EUR
540.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
GRUNDIG INVERTER klima uređaj 12-ica
| Kapacitet hladjenja (Btu/h): | 11942 |
| Kapacitet hladjenja (W): | 3500 |
| Raspon podesivog kapaciteta hlađenja (Btu/h): | 2250-12960 |
| Raspon podesivog kapaciteta hlađenja (W): | 660-3800 |
| Kapacitet grijanja (Btu/h): | 11942 |
| Kapacitet grijanja (W): | 3500 |
| Raspon podesivog kapaciteta grijanja (Btu/h): | 2250-13650 |
| Raspon podesivog kapaciteta grijanja (W): | 660-4000 |
| P design C: | 3.2 kW |
| P design H: | 2.5 kW |
| Ulazna snaga hladjenja (W): | 950 (250-1600) |
| Ulazna snaga grijanja (W): | 920 (250-1600) |
| Opseg radne temperature (°C) Hlađenje-Spoljašnje: | 18°C ~ 52°C |
| Opseg radne temperature (°C) Grejanje-Spoljašnje: | -20°C ~ 24°C |
| Wifi konekcija: | HomeDirect |
| SEER koeficijent: | 8.5 |
| SCOP prosječno: | 4.6 |
| SCOP toplije: | 5.1 |
| Jet Cool: | Da, Turbo |
| Jet Heat: | Da, Turbo |
| Funkcije: | Automatsko ponovno pokretanje Funkcija odvlaživanja Automtaska kontrola temperature Sleep mod Tajmer Funkcija odmrzavanja Hotstart Go Clean Zonefollow |
| FrostGuard: | Da, Grijanje kućišta Sistem FrostGuard automatski pokreće grijanje kućišta spoljnje jedinice kako bi se spriječilo smrzavanje kondenzata ili drugih djelova uređaja. To osigurava da klima uređaj nastavi sa radom efikasno čak i u hladnim uslovima, produžavajući njegov vijek trajanja i povećavajući učinkovitost grijanja. Ovaj sistem je posebno koristan u područjima gdje temperature mogu pasti ispod nule tokom zime, a klima uređaj se koristi za grijanje prostora. |
| Deklarisani kapacitet za proračun SCOP-a pri referentnom dizajnu | 2.2 kW |
| Rezervni kapacitet grijanja za proračun SCOP pri referentnom dizajnu | 0.3 kW |
| Filter: | Filter visoke gustine *2kom Aktivni ugalj filter *2kom |
| Tip grijanja: | Toplotan pumpa |
| Wifi konekcija - HomeDirect funkcija HomeDirect funkcija radi na frekvencijkom pojasu od 2,4 GHz. Kada modu bežične mreže radi, preporučuje se održavanje minimalne udaljenosti od 20cm izmedju korisnika i uredjaja. Način rada: Automatski/Hladjenje/Grijanje/Suvi način rada i Ventilator. * Ciljna temperatura: U rasponu od 16-32°C * Brzina ventilatora: Automatksa, mala, srednja i velika * Turbo: Uključenje/Isključenje * Položaj preklopnog krilca: Pomicanje-fiksno-1-2-3-4-5 * Tajmer: 0-24h |
| Energetska efikasnost hlađenja: | A+++/130 kWh/godišnje |
| Energetska efikasnost grijanja: | A++/770 kWh/godišnje |
| Vrsta rashladnog sistema/ GWP | R32/675 |
| Dimenzije unutrašnje jedinice (ŠxVxD): | 805x270x197 mm |
| Težina unutrašnje jedinice: | 8kg |
| Buka unutrašnje jedinice: | 55/49/46 dB |
| Dimenzije spoljšnje jedinice ŠxVxD: | 805x560x275mm |
| Težina spoljašnje jedinice: | 26kg |
| Buka spoljašnje jedinice: | 64 dB |
| Ukupna količina rashladnog sredstva: | 640g |
Plaćanje na rate
Rata već od: 13.24EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Kapacitet hlađenja: 18000, Kapacitet grijanja: 18000, Wi-Fi: DA
Klima uređaj SAMSUNG WindFree Comfort S2 6.5/7.4kW, inverter, WiFi, komplet (AR60F24C1AWNEU/XEU)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana