Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
HomeDirect Wi-Fi konekcija i FrostGuard zaštita, Raspon radne temperature za hlađenje:18°C do 52°C, i Raspon radne temperature za grijanje: -20°C do 24°C
Maloprodajna cijena: 825.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 220.00EUR
660.00
EUR
880.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
GRUNDIG INVERTER klima uređaj 18-ica
| Kapacitet hladjenja (Btu/h): | 17742 |
| Kapacitet hladjenja (W): | 5200 |
| Raspon podesivog kapaciteta hlađenja (Btu/h): | 5500-21150 |
| Raspon podesivog kapaciteta hlađenja (W): | 1610-6200 |
| Kapacitet grijanja (Btu/h): | 17742 |
| Kapacitet grijanja (W): | 5200 |
| Raspon podesivog kapaciteta grijanja (Btu/h): | 5500-21150 |
| Raspon podesivog kapaciteta grijanja (W): | 1610-6200 |
| Kapacitet hlađenja P design C: | 5.1 kW |
| Kapacitet grijanja P design H: | 4.1 kW |
| Ulazna snaga hladjenja (W): | 1400 (350-2400) |
| Ulazna snaga grijanja (W): | 1350 (350-2450) |
| Opseg radne temperature (°C) Hlađenje-Spoljašnje: | 18°C ~ 52°C |
| Opseg radne temperature (°C) Grejanje-Spoljašnje: | -20°C ~ 24°C |
| Wifi HomeDirect: | Da |
| SEER koeficijent: | 8.5 |
| SCOP prosječno: | 4.6 |
| SCOP toplije: | 5.1 |
| Jet Cool: | Da, Turbo |
| Jet Heat: | Da, Turbo |
| Funkcije: | Automatsko ponovno pokretanje Funkcija odvlaživanja Automtaska kontrola temperature Sleep mod Tajmer Funkcija odmrzavanja Hotstart Go Clean Zonefollow |
| FrostGuard: | Da, Grijanje kućišta Sistem FrostGuard automatski pokreće grijanje kućišta spoljnje jedinice kako bi se spriječilo smrzavanje kondenzata ili drugih djelova uređaja. To osigurava da klima uređaj nastavi sa radom efikasno čak i u hladnim uslovima, produžavajući njegov vijek trajanja i povećavajući učinkovitost grijanja. Ovaj sistem je posebno koristan u područjima gdje temperature mogu pasti ispod nule tokom zime, a klima uređaj se koristi za grijanje prostora. |
| Deklarisani kapacitet za proračun SCOP pri referentnom dizajnu (kW): | 3.6 kW |
| Rezervni kapacitet grejanja za proračun SCOP pri referentnom dizajnu (kW): | 0.5 kW |
| Filter: | Filter visoke gustine *2kom Aktivni ugalj filter *2kom |
| Tip grijanja: | Toplotna pumpa |
| HomeDirect funkcija HomeDirect funkcija radi na frekvencijkom pojasu od 2,4 GHz. Kada modu bežične mreže radi, preporučuje se održavanje minimalne udaljenosti od 20cm izmedju korisnika i uredjaja. Način rada: Automatski/Hladjenje/Grijanje/Suvi način rada i Ventilator. Ciljna temperatura: U rasponu od 16-32°C Brzina ventilatora: Automatksa, mala, srednja i velika Turbo: Uključenje/Isključenje Položaj preklopnog krilca: Pomicanje-fiksno-1-2-3-4-5 Mjerač vremena: 0-24h |
| Energetska efikasnost hlađenja: | A+++/210 kWh/godišnje |
| Energetska efikasnost grijanja: | A++/1280 kWh/godišnje |
| Vrsta rashladnog sistema/ GWP | R32/675 |
| Dimenzije unutrašnje jedinice (ŠxVxD): | 1025x319x223 mm |
| Težina unutrašnje jedinice: | 12 kg |
| Buka unutrašnje jedinice: | 55/42/39 dB |
| Dimenzije spoljašnje jedinice (ŠxVxD): | 800x560x280 mm |
| Težina spoljašnje jedinice: | 31 kg |
| Buka spoljašnje jedinice: | 66 dB |
| Ukupna količina rashaldnog sredstva: | 1100g |
Plaćanje na rate
Rata već od: 21.57EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Tesla TT34TP21W-1232IAWT Superior, inverter klima uređaj, 12000BTU, R32, Wi-Fi, grijač ocjeđivača
18000BTU, Opseg radne temperature hlađenje: od -15°C do +50°C Opseg radne temperature grejanje: od -25°C do +30°C
Kapacitet klima uređaja: 18000BTU, Samočišćenje, 7 brzina rada, Od -15°C do +43°C
Climate 3000i - 9 Snaga hlađenja: 2,6 kW Snaga grijanja: 2,9 kW
Klima Samsung WindFree Comfort S2 AR60F12C1AWNEU/AR60F12C1AWXEU (3.5/4kW) 12.000BTU inverter WiFi
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana