Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Tip - Tip: Digital Signage Display Ekran - Režim rada: 24/7 Veličina ekrana: 100 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: VA LED Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: Direct LED Nativni kontrast: 5.000:1 Osvetljenje: 500 nita Odziv: 8ms Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Vertikalno osvežavanje: 60Hz Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 90% of DCI-P3,Haze 25% Softver - Operativni sistem: Android 11 Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: VisionInfo (opciono) Procesor / Čipset - Procesor: ARM Cortex A55 Grafički procesor: ARM Mali G52 Memorija - RAM memorija: 3GB Unutrašnja memorija: 32GB eMMC Mreža - Wi-Fi: Da Bluetooth: 5.1 Žična mreža (LAN): Da Priključci / Slotovi - DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.2 HDMI priključci: 1x HDMI 2.0 Out,2x HDMI 2.0 USB priključci: 1x USB 2.0 (Tip A),1x USB 3.0 (Tip A) Audio izlaz: 3.5mm Ostali priključci / Slotovi: 1x RS-232,RJ-45 Audio - Zvučnici: Ugrađeni Snaga zvučnika: 2x 15W Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Mogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno Montiranje na zid: VESA 600mm x 600mm Masa: 58.7kg Boja: Crna Pakovanje: 2x AAA baterije,Daljinski upravljač,Naponski kabl,RS232 kabl Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 6134.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
4907.76 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Tip | |
|---|---|
| Tip | Digital Signage Display |
| Ekran | |
| Režim rada | 24/7 |
| Veličina ekrana | 100 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | VA LED |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | Direct LED |
| Nativni kontrast | 5.000:1 |
| Osvetljenje | 500 nita |
| Odziv | 8ms |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Haze 25%, 90% of DCI-P3 |
| Softver | |
| Operativni sistem | Android 11 |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | VisionInfo (opciono) |
| Procesor / Čipset | |
| Procesor | ARM Cortex A55 |
| Grafički procesor | ARM Mali G52 |
| Memorija | |
| RAM memorija | 3GB |
| Unutrašnja memorija | 32GB eMMC |
| Mreža | |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | 5.1 |
| Žična mreža (LAN) | Da |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.2 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.0 Out, 2x HDMI 2.0 |
| USB priključci | 1x USB 2.0 (Tip A), 1x USB 3.0 (Tip A) |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Ostali priključci / Slotovi | RJ-45, 1x RS-232 |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2x 15W |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Mogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno |
| Montiranje na zid | VESA 600mm x 600mm |
| Masa | 58.7kg |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | Naponski kabl, Daljinski upravljač, 2x AAA baterije, RS232 kabl |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 160.38EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Tip - Tip: Video wall Ekran - Režim rada: 24/7 Veličina ekrana: 55 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: ADS LED Tip panela: ADS Pozadinsko osve...
Tip - Tip: Smart Interactive Whiteboard Ekran - Veličina ekrana: 86 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: IPS Pozadinsko osv...
Tip - Tip: Digital Signage Display Ekran - Režim rada: 16/7 Veličina ekrana: 50 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: VA LED Tip panela: VA Poza...
Tip - Tip: Digital Signage Display Ekran - Režim rada: 18/7 Veličina ekrana: 55 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: ADS LED Tip panela: ADS Po...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana