Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
HISENSE 40 inča 40A4Q FHD Smart TV
Maloprodajna cijena: 237.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 54.10EUR
189.90
EUR
244.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Energetska klasa | F |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 40 inča (102cm) |
| Rezolucija | Full HD (1.920 x 1.080) |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | Direct LED |
| Nativni kontrast | 5.000:1 |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Osvetljenje | 200 nita |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni vertikalni, 178 stepeni horizontalni |
| Ostalo | HDR, HDR 10 |
| Video | |
| Digitalni signal | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Formati | AVI, MKV, MOV, MPEG, MP4, WMV, FLV, TS, HEVC, AVC, WebM |
| Audio | |
| Formati | AAC, MP3, WMA, WAV, FLAC, OPUS, MPEG |
| Snaga zvučnika | 2 x 7W |
| Tehnologije | DTS Virtual:X, Dolby Audio |
| Priključci / Slotovi | |
| Antenski | 2x RF tip |
| HDMI ulaz | 2 |
| Audio izlaz | 3.5mm, 1x S/PDIF, 1 x audio (L/R) izlaz |
| Ukupno USB priključaka | 1 |
| USB | 1x USB 2.0 |
| Ostali priključci/Slotovi | RJ-45 (Ethernet LAN) |
| Dodatne funkcije | |
| Wi-Fi | Da |
| Opis bežične veze | Wi-Fi 11 IEEE 802.11b/g/n 2.4G |
| Operativni sistem | VIDAA Smart OS |
| Fizičke karakteristike | |
| Montiranje na zid | VESA 200mm x 200mm |
| Masa | 5.5kg |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 900mm x 565mm x 186mm |
| Napomena | Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija |
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.21EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
PHILIPS QLED TV 50PUS8510/12, Ambilight, Quantum Dot, Dijagonala:50";Rezolucija: 4K Ultra HD QLED; Pixel Precise Ultra HD; Operativni sistem:TITAN OS;...
LG 55NANO81A3A LED TV 55" ultra HD, NanoCell, WebOS 25 smart, Alpha7 AI CPU 4K Gen8, magic remote
TCL 65A300W NXTFRAME QLED TV 65", Google TV smart, Panel refresh 120 Hz, AIPQ Processor
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana