Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Tip - Tip: Video wall Ekran - Režim rada: 24/7 Veličina ekrana: 55 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: ADS LED Tip panela: ADS Pozadinsko osvetljenje: Direct LED Nativni kontrast: 1.200:1 Osvetljenje: 500 nita Odziv: 8ms Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Vertikalno osvežavanje: 60Hz Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: 72% NTSC color gamut,8-bit color,Anti-glare,Haze 25% Softver - Operativni sistem: Android 11 Procesor / Čipset - Procesor: ARM Cortex A55 Grafički procesor: ARM Mali G52 Memorija - RAM memorija: 2GB Unutrašnja memorija: 16GB Mreža - Žična mreža (LAN): Da Priključci / Slotovi - HDMI priključci: 1x HDMI 2.0 Out,3x HDMI 2.0 In USB priključci: 1x USB 2.0 (Tip A) Audio izlaz: Izlaz za slušalice Ostali priključci / Slotovi: 1x RS-232 in,1x RS-232 out,IR port,RJ-45 Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Mogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno Montiranje na zid: VESA 400mm x 400mm Masa: 27kg Boja: Crna Pakovanje: Baterije,Daljinski upravljač,IR prijemnik,Korisnička dokumentacija,Naponski kabl,RS232 kabl Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 2944.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
2355.72 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Tip | |
|---|---|
| Tip | Video wall |
| Ekran | |
| Režim rada | 24/7 |
| Veličina ekrana | 55 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | ADS LED |
| Tip panela | ADS |
| Pozadinsko osvetljenje | Direct LED |
| Nativni kontrast | 1.200:1 |
| Osvetljenje | 500 nita |
| Odziv | 8ms |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Anti-glare, Haze 25%, 8-bit color, 72% NTSC color gamut |
| Softver | |
| Operativni sistem | Android 11 |
| Procesor / Čipset | |
| Procesor | ARM Cortex A55 |
| Grafički procesor | ARM Mali G52 |
| Memorija | |
| RAM memorija | 2GB |
| Unutrašnja memorija | 16GB |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | Da |
| Priključci / Slotovi | |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.0 Out, 3x HDMI 2.0 In |
| USB priključci | 1x USB 2.0 (Tip A) |
| Audio izlaz | Izlaz za slušalice |
| Ostali priključci / Slotovi | RJ-45, 1x RS-232 in, 1x RS-232 out, IR port |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Mogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno |
| Montiranje na zid | VESA 400mm x 400mm |
| Masa | 27kg |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | Naponski kabl, Daljinski upravljač, Baterije, RS232 kabl, Korisnička dokumentacija, IR prijemnik |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 76.98EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HISENSE 75 inča 75DM66D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display - 24/7 Operation
Tip - Tip: Education Interactive Flat Panel Ekran - Veličina ekrana: 86 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Pozadinsko osvetljenje: Direct LED Touchscreen...
HISENSE 43 inča 43GM50D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display - 18/7 Operation
Tip - Tip: Smart Interactive Whiteboard Ekran - Veličina ekrana: 86 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: IPS Pozadinsko osv...
Tip - Tip: Digital Signage Display Ekran - Režim rada: 16/7 Veličina ekrana: 50 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: VA LED Tip panela: VA Poza...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana