Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Tip - Tip: Digital Signage Display Ekran - Režim rada: 24/7 Veličina ekrana: 55 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: ADS LED Tip panela: ADS Pozadinsko osvetljenje: Direct LED Nativni kontrast: 1.200:1 Osvetljenje: 4.000 nita Odziv: 8ms Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Vertikalno osvežavanje: 60Hz Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 72% NTSC color gamut,Haze 1% Softver - Operativni sistem: Android 11 Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: Google Play Store Procesor / Čipset - Procesor: ARM Cortex A55 Grafički procesor: ARM Mali G52 Memorija - RAM memorija: 2GB Unutrašnja memorija: 16GB Mreža - Wi-Fi: Da Bluetooth: 5.1 Žična mreža (LAN): Da Priključci / Slotovi - HDMI priključci: 1x HDMI 2.0 Out,3x HDMI 2.0 In USB priključci: 1x USB 2.0 (Tip A) Audio izlaz: 3.5mm Ostali priključci / Slotovi: 1x RS-232 in,1x RS-232 out,IR port,RJ-45 Audio - Zvučnici: Ugrađeni Snaga zvučnika: 2 x 10W Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Mogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno Montiranje na zid: VESA 400mm x 400mm Masa: 27.7kg Boja: Crna Pakovanje: Baterije,Daljinski upravljač,IR & Light Sensor kabl,IR prijemnik,RS232 kabl Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 3311.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
2648.93 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Tip | |
|---|---|
| Tip | Digital Signage Display |
| Ekran | |
| Režim rada | 24/7 |
| Veličina ekrana | 55 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | ADS LED |
| Tip panela | ADS |
| Pozadinsko osvetljenje | Direct LED |
| Nativni kontrast | 1.200:1 |
| Osvetljenje | 4.000 nita |
| Odziv | 8ms |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | 72% NTSC color gamut, Haze 1% |
| Softver | |
| Operativni sistem | Android 11 |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | Google Play Store |
| Procesor / Čipset | |
| Procesor | ARM Cortex A55 |
| Grafički procesor | ARM Mali G52 |
| Memorija | |
| RAM memorija | 2GB |
| Unutrašnja memorija | 16GB |
| Mreža | |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | 5.1 |
| Žična mreža (LAN) | Da |
| Priključci / Slotovi | |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.0 Out, 3x HDMI 2.0 In |
| USB priključci | 1x USB 2.0 (Tip A) |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Ostali priključci / Slotovi | RJ-45, 1x RS-232 in, 1x RS-232 out, IR port |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2 x 10W |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Mogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno |
| Montiranje na zid | VESA 400mm x 400mm |
| Masa | 27.7kg |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | Daljinski upravljač, RS232 kabl, IR prijemnik, Baterije, IR & Light Sensor kabl |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 86.57EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Tip - Tip: Digital Signage Display Ekran - Režim rada: 16/7 Veličina ekrana: 50 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: VA LED Tip panela: VA Poza...
Tip - Tip: Education Interactive Flat Panel Ekran - Veličina ekrana: 75 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Pozadinsko osvetljenje: Direct LED Touchscreen...
HISENSE 43 inča 43DM66D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display - 24/7 Operation
Tip - Tip: Education Interactive Flat Panel Ekran - Veličina ekrana: 65 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Pozadinsko osvetljenje: Direct LED Touchscreen...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana