Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Energetska klasa: E Ekran - Veličina ekrana: 65 inča (165cm) Rezolucija: 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) Tip ekrana: QLED Pozadinsko osvetljenje: Quantum Dot Nativni kontrast: 5.000:1 Osvežavanje: 144Hz Odnos stranica: 16:9 Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni Ostalo: 4K HDR Immersive,AI Light Sensor,AI Picture Optimisation,AI Smooth Motion,AI Sports Mode,Dolby Vision,Filmmaker Mode,Game Bar,HDR,HDR+,HLG,Infinity Vision,Odziv 8ms,Quantum Dot tehnologija,Wide Color Gamut Video - Digitalni signal: DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 Formati: AVC,AVI,FLV,HEVC,MKV,MOV,MP4,MPEG,TS,WebM,WMV Tehnologije: 4K Upscaling Audio - Formati: AAC,FLAC,MP3,MPEG,OPUS,WAV,WMA Snaga zvučnika: 2x 10W Tehnologije: Dolby Atmos,DTS Virtual:X,EzPlay,Hi-Concerto,Korisnički ekvilajzer,TV režim Priključci / Slotovi - Antenski: 2x RF tip HDMI ulaz: 3 Analogni video ulazi: AV Audio izlaz: 1x S/PDIF,Izlaz za slušalice Audio ulaz: 1 x audio (L/D) ulaz Ukupno USB priključaka: 2 USB: 1x USB 2.0,1x USB 3.0 Ostali priključci/Slotovi: CI +,HDMI 2.1 sa eARC, VRR i ALLM,RJ-45 (Ethernet LAN),Senzor svetla Dodatne funkcije - Wi-Fi: Da Bluetooth: Da Opis bežične veze: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2.4G,5G Operativni sistem: VIDAA Smart OS Dodatne funkcije: Airplay 2 support Podržane tehnologije: 3D digitalni filter,4K Upscaling,AI Smooth Motion,Game Mode Pro,MEMC tehnologija,MPEG smanjenje šuma,QLED Colour,Share to TV,Smanjenje šuma slike,VRR Technology: FreeSync Premium Upravljanje: Izdavanje glasovnih komandi Aplikacije: Apple Airplay 2 Fizičke karakteristike - Montiranje na zid: VESA 400mm x 300mm Masa: 15.2kg Boja: Crna Dimenzije: 1.453mm x 897mm x 300mm (sa postoljem) Pakovanje: Daljinski upravljač,Korisnička dokumentacija,Naponski kabl,Postolje Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Napomena: Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija
Maloprodajna cijena: 835.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
668.07 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Energetska klasa | E |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 65 inča (165cm) |
| Rezolucija | 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) |
| Tip ekrana | QLED |
| Pozadinsko osvetljenje | Quantum Dot |
| Nativni kontrast | 5.000:1 |
| Osvežavanje | 144Hz |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni |
| Ostalo | Odziv 8ms, HDR, HLG, Dolby Vision, Wide Color Gamut, Quantum Dot tehnologija, 4K HDR Immersive, HDR+, AI Picture Optimisation, Filmmaker Mode, Game Bar, AI Sports Mode, AI Light Sensor, AI Smooth Motion, Infinity Vision |
| Video | |
| Digitalni signal | DVB-T, DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Formati | AVI, MKV, MOV, MPEG, MP4, WMV, FLV, TS, HEVC, AVC, WebM |
| Tehnologije | 4K Upscaling |
| Audio | |
| Formati | AAC, MP3, WMA, WAV, FLAC, OPUS, MPEG |
| Snaga zvučnika | 2x 10W |
| Tehnologije | Dolby Atmos, DTS Virtual:X, EzPlay, Hi-Concerto, Korisnički ekvilajzer, TV režim |
| Priključci / Slotovi | |
| Antenski | 2x RF tip |
| HDMI ulaz | 3 |
| Analogni video ulazi | AV |
| Audio izlaz | 1x S/PDIF, Izlaz za slušalice |
| Audio ulaz | 1 x audio (L/D) ulaz |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB | 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Ostali priključci/Slotovi | RJ-45 (Ethernet LAN), CI +, HDMI 2.1 sa eARC, VRR i ALLM, Senzor svetla |
| Dodatne funkcije | |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Opis bežične veze | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2.4G,5G |
| Operativni sistem | VIDAA Smart OS |
| Dodatne funkcije | Airplay 2 support |
| Podržane tehnologije | 4K Upscaling, MPEG smanjenje šuma, 3D digitalni filter, MEMC tehnologija, Game Mode Pro, VRR Technology: FreeSync Premium, AI Smooth Motion, QLED Colour, Smanjenje šuma slike, Share to TV |
| Upravljanje | Izdavanje glasovnih komandi |
| Aplikacije | Apple Airplay 2 |
| Fizičke karakteristike | |
| Montiranje na zid | VESA 400mm x 300mm |
| Masa | 15.2kg |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 1.453mm x 897mm x 300mm (sa postoljem) |
| Pakovanje | Daljinski upravljač, Naponski kabl, Postolje, Korisnička dokumentacija |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Napomena | Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija |
Plaćanje na rate
Rata već od: 21.83EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Samsung UE50U8092FUXXH LED TV 50" ultra HD, Smart TV, Crystal Processor 4K, Metal Stream dizajn
Tesla 43E645BFW LED TV 43inča full HD, WebOS smart, ThinQ AI, AirPlay, Miracast, DVB-T2/C/S2
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana