Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Energetska klasa: E Ekran - Veličina ekrana: 75 inča (189cm) Rezolucija: 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: Direct LED Nativni kontrast: 1.200:1 Osvežavanje: 60Hz Osvetljenje: 385 nita Odnos stranica: 16:9 Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Ostalo: Dolby Vision,HDR 10,HDR+,HLG Video - Digitalni signal: DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 Formati: VP9,AVC,AVI,HEVC,MKV,MOV,MP4,MPEG,TS,WMV Tehnologije: 4K Upscaling Audio - Formati: AAC,FLAC,MP3,MPEG,OPUS,WAV,WMA Snaga zvučnika: 2 x 15W Tehnologije: DTS Virtual:X Priključci / Slotovi - Antenski: 2x RF tip HDMI ulaz: 3 Analogni video ulazi: AV Audio izlaz: 1x S/PDIF,3.5mm Audio ulaz: 1 x audio (L/D) ulaz Ukupno USB priključaka: 2 USB: 2x USB 2.0 Ostali priključci/Slotovi: RJ-45 (Ethernet LAN) Dodatne funkcije - Wi-Fi: Da Bluetooth: Da Opis bežične veze: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2.4G,5G Operativni sistem: VIDAA Smart OS Podržane tehnologije: AI Smooth Motion,Game Mode Upravljanje: Izdavanje glasovnih komandi Fizičke karakteristike - Montiranje na zid: VESA 400mm x 300mm Masa: 23.1kg Boja: Crna Dimenzije: 1.676mm x 1.044mm x 370mm Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Napomena: Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija
Maloprodajna cijena: 913.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
730.66 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Energetska klasa | E |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 75 inča (189cm) |
| Rezolucija | 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | Direct LED |
| Nativni kontrast | 1.200:1 |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Osvetljenje | 385 nita |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni vertikalni, 178 stepeni horizontalni |
| Ostalo | HDR 10, HLG, Dolby Vision, HDR+ |
| Video | |
| Digitalni signal | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Formati | AVI, MKV, MOV, MPEG, MP4, WMV, TS, HEVC, AVC, VP9 |
| Tehnologije | 4K Upscaling |
| Audio | |
| Formati | AAC, MP3, WMA, WAV, FLAC, OPUS, MPEG |
| Snaga zvučnika | 2 x 15W |
| Tehnologije | DTS Virtual:X |
| Priključci / Slotovi | |
| Antenski | 2x RF tip |
| HDMI ulaz | 3 |
| Analogni video ulazi | AV |
| Audio izlaz | 3.5mm, 1x S/PDIF |
| Audio ulaz | 1 x audio (L/D) ulaz |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB | 2x USB 2.0 |
| Ostali priključci/Slotovi | RJ-45 (Ethernet LAN) |
| Dodatne funkcije | |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Opis bežične veze | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2.4G,5G |
| Operativni sistem | VIDAA Smart OS |
| Podržane tehnologije | AI Smooth Motion, Game Mode |
| Upravljanje | Izdavanje glasovnih komandi |
| Fizičke karakteristike | |
| Montiranje na zid | VESA 400mm x 300mm |
| Masa | 23.1kg |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 1.676mm x 1.044mm x 370mm |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Napomena | Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija |
Plaćanje na rate
Rata već od: 23.88EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Tehnologija ekrana: LED, Dijagonala ekrana: 32" [ 81 cm ], Rezolucija ekrana: 1366 x 768 (HD Ready), Smart: da, Operativni sistem: Android, VESA stand...
PHILIPS LED TV 55PUS7000/12, 4K, TITAN, CRNI - Dijagonala: 43"/118cm;Rezolucija: 4K ( 3840x2160); Procesor: Pixel Precise Ultra HD;Operativni sistem:...
Samsung QE50Q8FAAUXXH QLED TV 50inča, Vision AI smart, Q4 AI processor, Quantum dot, Air slim dizajn
Tesla Q55E655GUS QLED TV 55" ultra HD, Google TV smart, frameless, DVB-T2/C/S2
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana