Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 1282.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1026.10 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Energetska klasa | D |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 75 inča (189cm) |
| Rezolucija | 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) |
| Tip ekrana | ULED |
| Tip panela | Mini LED |
| Nativni kontrast | 5.000:1 |
| Osvežavanje | 165Hz |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni vertikalni, 178 stepeni horizontalni |
| Ostalo | HLG, HDR10+, Quantum Dot tehnologija, Dolby Vision IQ, HDR10+ Adaptive, 4K HDR Immersive, Smanjivanje MPEG šuma, Local dimming, Odziv 6.5ms, Wide Color Gamut, Anti-Reflective, Hi-View Engine (4K) |
| Video | |
| Digitalni signal | DVB-T, DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Formati | AVI, MKV, MOV, MPEG, MP4, WMV, FLV, TS, WebM, HEVC, AVC |
| Tehnologije | MEMC tehnologija, AI 4K Upscaling |
| Audio | |
| Formati | AAC, MP3, WMA, WAV, FLAC, OPUS, MPEG |
| Snaga zvučnika | 2x10W + 20W + 2x5W |
| Tehnologije | Dolby Atmos, Equalizer, DTS Virtual:X decoding, EzPlay, Hi-Concerto, TV režim |
| Priključci / Slotovi | |
| Antenski | 2x RF tip |
| HDMI ulaz | 4 |
| Analogni video ulazi | AV |
| Audio izlaz | 3.5mm, 1x S/PDIF |
| Audio ulaz | 1 x audio (L/D) ulaz |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB | 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Ostali priključci/Slotovi | RJ-45 (Ethernet LAN), CI+ 2.0 |
| Dodatne funkcije | |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Opis bežične veze | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2.4G,5G |
| Operativni sistem | VIDAA Smart OS |
| Dodatne funkcije | Deljenje ekrana |
| Podržane tehnologije | 4K Upscaling, QLED Colour, AI Scenario |
| Upravljanje | Izdavanje glasovnih komandi, Vidaa Voice |
| Ostalo | Roditeljska kontrola, Daljinski na solarni pogon |
| Fizičke karakteristike | |
| Montiranje na zid | VESA 600mm x 400mm |
| Masa | 31kg |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 1.668mm x 1.019mm x 374mm |
| Stanje | Kutija je otvarana |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 12 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 33.53EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Veličina ekrana: 77", Rezolucija: 4K Ultra HD (3,840 x 2,160) 144Hz, Panel OLED, Tjuner DVB-T2CS2 x 2, Smart:Da - Tizen, WiFi:Da, Daljinski TM2560E
Karakteristike - Energetska klasa: E Ekran - Veličina ekrana: 55 inča (140cm) Rezolucija: 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) Tip ekrana: ULED Tip panela: Mi...
Samsung QE50Q8FAAUXXH QLED TV 50inča, Vision AI smart, Q4 AI processor, Quantum dot, Air slim dizajn
Karakteristike - Energetska klasa: E Ekran - Veličina ekrana: 55 inča (140cm) Rezolucija: 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) Tip ekrana: ULED Pozadinsko osv...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana