Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Energetska klasa: D Ekran - Veličina ekrana: 75 inča (189cm) Rezolucija: 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) Tip ekrana: ULED Pozadinsko osvetljenje: Quantum Dot Nativni kontrast: 2.000:1 Osvežavanje: 165Hz Odnos stranica: 16:9 Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni Ostalo: 4K HDR Immersive,AI 4K Upscaler,Dolby Vision,Dolby Vision IQ,HDR 10,HDR10+,HDR10+ Adaptive,HLG,IMAX Enhanced,Local dimming,Odziv 8ms,Quantum Dot tehnologija,Wide Color Gamut Video - Digitalni signal: DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 Formati: AVC,AVI,FLV,HEVC,MKV,MOV,MP4,MPEG,TS,WebM,WMV Audio - Formati: AAC,FLAC,MP3,MPEG,OPUS,WAV,WMA Snaga zvučnika: 2x15W + 2x10W + 20W + 2x10W Tehnologije: Dolby Atmos,DTS Virtual:X,EzPlay,Hi-Concerto,Korisnički ekvilajzer,TV režim Priključci / Slotovi - Antenski: 2x RF tip HDMI ulaz: 3 Analogni video ulazi: AV Audio izlaz: Izlaz za slušalice Audio ulaz: 1 x audio (L/D) ulaz Ukupno USB priključaka: 2 USB: 1x USB 2.0,1x USB 3.0 Ostali priključci/Slotovi: Bluetooth,CI +,HDMI 2.1 sa eARC, VRR i ALLM,RJ-45 (Ethernet LAN),Senzor svetla Dodatne funkcije - Wi-Fi: Da Bluetooth: Da Opis bežične veze: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax-2.4G,5G,6G Operativni sistem: VIDAA Smart OS Dodatne funkcije: Airplay 2 support Podržane tehnologije: 3D digitalni filter,4K Upscaling,MEMC tehnologija,MPEG smanjenje šuma,Smanjenje šuma slike Upravljanje: Izdavanje glasovnih komandi Aplikacije: Apple Airplay 2 Ostalo: Ugrađen Subwoofer Fizičke karakteristike - Montiranje na zid: VESA 600mm x 400mm Masa: 40.5kg (sa postoljem) Boja: Crna Dimenzije: 1.670mm x 995mm x 340mm (sa postolja) Pakovanje: Daljinski upravljač,Korisnička dokumentacija,Naponski kabl Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Napomena: Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija
Maloprodajna cijena: 2082.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1666.10 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Energetska klasa | D |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 75 inča (189cm) |
| Rezolucija | 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) |
| Tip ekrana | ULED |
| Pozadinsko osvetljenje | Quantum Dot |
| Nativni kontrast | 2.000:1 |
| Osvežavanje | 165Hz |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni |
| Ostalo | Odziv 8ms, HDR 10, HLG, Dolby Vision, Wide Color Gamut, HDR10+, Local dimming, Quantum Dot tehnologija, Dolby Vision IQ, HDR10+ Adaptive, 4K HDR Immersive, IMAX Enhanced, AI 4K Upscaler |
| Video | |
| Digitalni signal | DVB-T, DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Formati | AVI, MKV, MOV, MPEG, MP4, WMV, FLV, TS, HEVC, AVC, WebM |
| Audio | |
| Formati | AAC, MP3, WMA, WAV, FLAC, OPUS, MPEG |
| Snaga zvučnika | 2x15W + 2x10W + 20W + 2x10W |
| Tehnologije | Dolby Atmos, DTS Virtual:X, EzPlay, Hi-Concerto, Korisnički ekvilajzer, TV režim |
| Priključci / Slotovi | |
| Antenski | 2x RF tip |
| HDMI ulaz | 3 |
| Analogni video ulazi | AV |
| Audio izlaz | Izlaz za slušalice |
| Audio ulaz | 1 x audio (L/D) ulaz |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB | 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Ostali priključci/Slotovi | RJ-45 (Ethernet LAN), CI +, Bluetooth, HDMI 2.1 sa eARC, VRR i ALLM, Senzor svetla |
| Dodatne funkcije | |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Opis bežične veze | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax-2.4G,5G,6G |
| Operativni sistem | VIDAA Smart OS |
| Dodatne funkcije | Airplay 2 support |
| Podržane tehnologije | 4K Upscaling, MPEG smanjenje šuma, 3D digitalni filter, MEMC tehnologija, Smanjenje šuma slike |
| Upravljanje | Izdavanje glasovnih komandi |
| Aplikacije | Apple Airplay 2 |
| Ostalo | Ugrađen Subwoofer |
| Fizičke karakteristike | |
| Montiranje na zid | VESA 600mm x 400mm |
| Masa | 40.5kg (sa postoljem) |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 1.670mm x 995mm x 340mm (sa postolja) |
| Pakovanje | Daljinski upravljač, Naponski kabl, Korisnička dokumentacija |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Napomena | Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija |
Plaćanje na rate
Rata već od: 54.45EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HISENSE 65 inča 65U6NQ Mini-LED 4K UHD Smart TV
HISENSE 100 inča 100E7NQ QLED 4K UHD Smart TV
TCL 43S5K QLED TV 43inča full HD, Android smart, Colorful Quantum Crystal, slim dizajn (bez okvira)
PHILIPS LED TV 43PUS7000/12, 4K, TITAN, CRNI - Dijagonala: 43"/108 cm ;Rezolucija: 4K ( 3840x2160); Procesor: Pixel Precise Ultra HD ;Operaticni siste...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana