Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Tip - Tip: Smart Interactive Whiteboard Ekran - Veličina ekrana: 86 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: Direct LED Touchscreen: IR Multi-touch do 40 tačaka dodira Nativni kontrast: 1.200:1 Osvetljenje: 400 nita Odziv: 6.5ms Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Vertikalno osvežavanje: 60Hz Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 72% NTSC color gamut Softver - Operativni sistem: Android 14 Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: Google Play Store Procesor / Čipset - Procesor: ARM Cortex A73 quad core Grafički procesor: ARM Mali G52 Memorija - RAM memorija: 8GB Unutrašnja memorija: 128GB Mreža - Wi-Fi: Da Bluetooth: 5.2 Žična mreža (LAN): 1000Base-T (Gigabit) Priključci / Slotovi - DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.2 HDMI priključci: 3x HDMI 2.0 In VGA D-sub: 1 USB priključci: 2x USB 2.0 (Tip A),2x USB tip C,3x USB 3.0 (tipA) Audio izlaz: 1x S/PDIF,3.5mm Audio ulaz: 3.5mm Čitač kartica: TF card Ostali priključci / Slotovi: 1x RS-232 in,OPS Slot Fizičke karakteristike - Montiranje na zid: VESA 800mm x 600mm Masa: 51kg Boja: Crna Pakovanje: 2x Stylus (olovka),Baterije,Daljinski upravljač,Naponski kabl,Zidni nosač Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 4294.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
3435.43 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Tip | |
|---|---|
| Tip | Smart Interactive Whiteboard |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 86 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | IPS LED |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | Direct LED |
| Touchscreen | IR Multi-touch do 40 tačaka dodira |
| Nativni kontrast | 1.200:1 |
| Osvetljenje | 400 nita |
| Odziv | 6.5ms |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | 72% NTSC color gamut |
| Softver | |
| Operativni sistem | Android 14 |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | Google Play Store |
| Procesor / Čipset | |
| Procesor | ARM Cortex A73 quad core |
| Grafički procesor | ARM Mali G52 |
| Memorija | |
| RAM memorija | 8GB |
| Unutrašnja memorija | 128GB |
| Mreža | |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | 5.2 |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.2 |
| HDMI priključci | 3x HDMI 2.0 In |
| VGA D-sub | 1 |
| USB priključci | 2x USB 2.0 (Tip A), 3x USB 3.0 (tipA), 2x USB tip C |
| Audio izlaz | 3.5mm, 1x S/PDIF |
| Audio ulaz | 3.5mm |
| Čitač kartica | TF card |
| Ostali priključci / Slotovi | OPS Slot, 1x RS-232 in |
| Fizičke karakteristike | |
| Montiranje na zid | VESA 800mm x 600mm |
| Masa | 51kg |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | Naponski kabl, Daljinski upravljač, Zidni nosač, 2x Stylus (olovka), Baterije |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 112.27EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Tip - Tip: Digital Signage Display Ekran - Režim rada: 16/7 Veličina ekrana: 50 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: VA LED Tip panela: VA Poza...
65" 65DM66D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display - 24/7 Operation
Tip - Tip: Digital Signage Display Ekran - Režim rada: 18/7 Veličina ekrana: 55 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: ADS LED Tip panela: ADS Po...
Tip - Tip: Smart Interactive Whiteboard Ekran - Veličina ekrana: 86 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: IPS Pozadinsko osv...
HISENSE 43 inča 43DM66D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display - 24/7 Operation
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana