Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Vrsta: Soundbar Sistem: 5.1.4 Tip: Aktivni Frekventni opseg: 40Hz - 20kHz Subwoofer - Snaga subwoofera: 280W Sateliti - Snaga satelita: 2 x 60W Soundbar - Snaga soundbara: 200W Žična povezivost - Žična povezivost: USB S/PDIF: 1x optički USB: 1 USB verzija: 1 x USB-A HDMI: 2 HDMI verzija: 1 x HDMI eARC,1 x HDMI pass thru Ostali priključci: 1x DC ulaz Bežična povezivost - Bežična povezivost: Bluetooth Bluetooth verzija: 5.3 Ostalo - Podržane tehnologije: AI EQ Mode,Dolby Atmos,DTS-X,EzPlay,Game Pro režim,Hi-Concerto Upravljanje: ConnectLife aplikacija,Daljinski upravljač,Wireless to subwoofer Napomena: Automatsko uključivanje/isključivanje,Mogućnost montiranja na zid Fizičke karakteristike - Boja: Crna Dimenzije: 1020mm x 109mm x 57mm Masa: 9.2kg Pakovanje: 2x AAA baterije,Dodatak za kačenje na zid,HDMI kabl Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 419.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
335.33 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Soundbar |
| Sistem | 5.1.4 |
| Frekventni opseg | 40Hz - 20kHz |
| Subwoofer | |
| Snaga subwoofera | 280W |
| Sateliti | |
| Snaga satelita | 2 x 60W |
| Soundbar | |
| Snaga soundbara | 200W |
| Žična povezivost | |
| Žična povezivost | USB |
| S/PDIF | 1x optički |
| USB | 1 |
| USB verzija | 1 x USB-A |
| HDMI | 2 |
| HDMI verzija | 1 x HDMI eARC, 1 x HDMI pass thru |
| Ostali priključci | 1x DC ulaz |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Bežična povezivost | |
| Bežična povezivost | Bluetooth |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | Dolby Atmos, DTS-X, EzPlay, Hi-Concerto, AI EQ Mode, Game Pro režim |
| Upravljanje | Daljinski upravljač, Wireless to subwoofer, ConnectLife aplikacija |
| Napomena | Mogućnost montiranja na zid, Automatsko uključivanje/isključivanje |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 1020mm x 109mm x 57mm |
| Masa | 9.2kg |
| Pakovanje | 2x AAA baterije, HDMI kabl, Dodatak za kačenje na zid |
Plaćanje na rate
Rata već od: 10.96EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Opremljen USB playerom, MP3 podrškom i PLL FM radiom smogućnošćumemoriranja stanica, ovaj zvučnik pruža beskrajne mogućnostiuživanja uglazbi. Zahvalju...
SONICGEAR SONICGO! 101 AQUA prenosni bluetooth zvučnik │ IPX7 vodootpornost, Bluetooth 5.3, 5 sati reprodukcije, TWS podrška, 202g težina, USB-C punje...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana