Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Toplotna pumpa, Kapacitet: 9 kg, Dubina proizvoda: 64cm, En. klasa: A+++
Maloprodajna cijena: 790.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
632.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Tip | Mašina za sušenje |
| Proizvođač | Hisense |
| Model | DH5S902BW |
| Broj programa | 17 |
| Displej | Da |
| Funkcije | Daljinsko upravljenje Allergy Care Perje Towels IonRefresh osvježavanje ionima Baby Care Vremensko sušenje Vuna Quick Pro - učinkoviti brzi program Sportska odjeća Košulje Posteljina Auto dry |
| Indikator preostalog vremena | Da |
| Kapacitet sušenja | 9 kg |
| Klasa sušenja | B |
| Način punjenja | Frontalno |
| Način sušenja veša | Kondenzator s toplinskom pumpom |
| Nivo buke | 64 db |
| Odložen start | Da |
| Potrošnja energije | A+++ |
| Programi | Daljinsko upravljenje Allergy Care Perje Towels IonRefresh osvježavanje ionima Baby Care Vremensko sušenje Vuna Quick Pro - učinkoviti brzi program Sportska odjeća Košulje Posteljina Auto dry |
| Smjer otvaranja vrata | Sa lijeva na desno |
| Boja | Crno/Bijela |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 595 mm x 885 mm x 640 mm |
| Težina | 54 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 20.65EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Vrsta mašine za sušenje veša: Toplotna pumpa, Maksimalan kapacitet sušenja: 7 kg
Toplotna pumpa, Kapacitet sušenja 8 kg, Energetski razred A+, Dubina 52.5 cm, Širina 59.6 cm
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana