Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Zapremina: 6.7 l, Friteza na vruć vazduh
Maloprodajna cijena: 111.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
89.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Friteza na vruć vazduh | |
| Prženje na vrućem vazduhu bez ili sa vrlo malo ulja | |
| Snaga | 1350 W |
| Zapremina | 6,7 l |
| Temperaturni opseg | 80 - 200 °C |
| Broj preprogramiranih opcija | 10 |
| meso | |
| rebarca | |
| piletina | |
| riba | |
| pice | |
| pomfrit | |
| škampi | |
| povrće | |
| kikiriki | |
| kolač | |
| Broj korpi za prženje | 1 |
| Sa nelepljivom površinom | |
| Digitalne kontrole | |
| LED Displej | |
| Funkcija Tajmer | do 60 min |
| Automatsko isključivanje | |
| Kontrola temperature | |
| Automatski programi | |
| Poklopac sa prozorom | |
| Unutrašnje osvetljenje | |
| Zaštita od pregrevanja | |
| Dužina kabla | 70 cm |
| Širina | 34,9 cm |
| Visina | 39 cm |
| Dubina | 27,7 cm |
| Težina | 5,8 kg |
| Boja | crna |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.91EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip: Friteza Snaga: 2.200W Temperatura: od 90°C do 190°C Fizičke karakteristike - Boja: Inox Zapremina: 3l Kapacitet: 1kg Reklamaci...
Digitalna friteza na vruć vazduh, Kapacitet 5 litara, Podesiva kontrola temperature 80 - 200°C, 12 programa kuvanja
NINJA friteza SL400EU Double Stack XL vruć vazduh: 2470 W; kapacitet 9.5 L; vertikalni dizajn
Ninja AF160EU Airfryer jedna korpa/5.2L/1750W/siva
SFR 3220WH friteza za prženje bez ulja, 2.6l, spreman za upotrebu za 3 min
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana