Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Vrsta: Bluetooth zvučnik Sistem: 2.0 Tip: Aktivni Frekventni opseg: 50Hz - 60Hz Baterija - Tip baterije: Litijum-jonska Kapacitet baterije: 7.650mAh Autonomija: Do 15h Žična povezivost - Žična povezivost: 3.5mm,6.3mm,USB 3.5mm: 2 USB: 1 USB verzija: 1 x USB-A Ostali priključci: 1x DC ulaz,1x ulaz gitara,1x ulaz mikrofon Bežična povezivost - Bežična povezivost: Bluetooth Bluetooth verzija: 5.0 Ostalo - Podržane tehnologije: Bežično punjenje mobilnog telefona,Echo,Extra bass,Karaoke Upravljanje: Tasteri na zvučniku Napomena: 5 DJ efekata,IPX4 gornje stranice sa tasterima,Svetlosni efekti Fizičke karakteristike - Boja: Crna Dimenzije: 550mm x 300mm x 256mm Masa: 9.4kg Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 288.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
230.81 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Bluetooth zvučnik |
| Sistem | 2.0 |
| Frekventni opseg | 50Hz - 60Hz |
| Ostalo | |
| Upravljanje | Tasteri na zvučniku |
| Podržane tehnologije | Bežično punjenje mobilnog telefona, Karaoke, Echo, Extra bass |
| Napomena | Svetlosni efekti, IPX4 gornje stranice sa tasterima, 5 DJ efekata |
| Baterija | |
| Tip baterije | Litijum-jonska |
| Kapacitet baterije | 7.650mAh |
| Autonomija | Do 15h |
| Žična povezivost | |
| Žična povezivost | 3.5mm, USB, 6.3mm |
| 3.5mm | 2 |
| USB | 1 |
| USB verzija | 1 x USB-A |
| Ostali priključci | 1x ulaz gitara, 1x ulaz mikrofon, 1x DC ulaz |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Bežična povezivost | |
| Bežična povezivost | Bluetooth |
| Bluetooth verzija | 5.0 |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 550mm x 300mm x 256mm |
| Masa | 9.4kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.54EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Studio Monitor 4 Hi Fi zvu
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana