Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Hohem iSteady M6
Maloprodajna cijena: 191.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 17.00EUR
153.00
EUR
170.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Boja | Crna |
| Kompatibilnost | Težina: 170g~400g, Debljina: 6.9~11mm, Širina: 58~98mm |
| Povezivanje | Bluetooth 5.1 |
| Maksimalna nosivost | 400 g |
| Baterija | 2600 mAh |
| Podržani operativni sistemi | Android, iOS |
| Ostale karakteristike | Trajanje baterije: 18h, Vrijeme punjenja baterije: 3h, Mehanički opseg, Panoramska osa (Yaw): 360° neograničeno, Nagibna osa (Pitch): 335°Rotaciona osa (Roll): 335° |
| Dimenzije | Rasklopljen: 291 x 113.5 x 123 mmSklopljen: 299 x 166 x 54 mm |
| Masa | 551 g |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.00EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
<div class="key-points"> <strong>Ključne karakteristike:</strong> <ul><li>Visina do 160 cm*</li><li>Bluetooth daljinski upra...
Stalak Puluz 1.1m Tripod Mount with 26cm LED Ring Vlogging PKT3070B
RM-C66 držač za mobilni telefon i tablet
DJI OSMO MOBILE SE Smartphone Gimbal Stabilizer,3-Axis Stabilization,ActiveTrack 5.0,Magnetic Design
Karakteristike - Tip: Držač za mobilni Ostalo: 360° Rotacija Fizičke karakteristike - Boja: Crna Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 mesec...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana