Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Honor 400 5G 8/256Gb, Crna
Maloprodajna cijena: 486.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 90.00EUR
389.00
EUR
479.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,55" |
| Rezolucija | 2736 x 1264 pix |
| Tip ekrana | AMOLED, 1,07B boja |
| Touch-sensitive screen, Support multi-touch technology | |
| SIM slot | Dual SIM (1 slot nano-SIM, 2 slot nano-SIM ili eSIM) |
| Operativni sistem | MagicOS 9.0 (Based on Android 15) |
| Procesor | Octa-Core (1x Cortex-A715 2,63 GHz + 3x Cortex-A715 2,4 GHz + 4x Cortex-A510 1,8 GHz) |
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 7 Gen3 |
| Grafika | Adreno 720 |
| RAM memorija | 8 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Zadnja kamera | 200 + 12 Mpix |
| 200 Mpix (f/1,9 aperture AF OIS) | |
| 12 Mpix (f/2,2 aperture AF) | |
| LED flash, HDR, panorama | |
| Video: 4K, 1080p, gyro-EIS, OIS | |
| foto: 16384 x 12288 | |
| video: 3840 x 2160 | |
| Portrait art style, Moving Photo, Time-lapse, AI photography, Super Wide Angle, Aperture, Multi-Video, Night, Portrait mode, Photo, Pro mode, Video, Slow-Mo, Panorama, HDR, STROY, Filter, WATERMARK, SCAN DOCUNENT, Super Macro, Capture smiles, Timer, HIGH-RES | |
| Prednja kamera | 50 Mpix |
| 50 Mpix, f/2,0 aperture, FF | |
| foto: 8192 x 6144 | |
| video: 3840 x 2160 | |
| Moving Photo,Portrait, Time-lapse, Filter, Capture smiles, Mirror reflection, Timer, Gesture control, Night, Watermark, HIGH-RES | |
| Senzori | |
| senzor otiska prsta | |
| senzor gravitacije | |
| digitalni kompas | |
| žiroskop | |
| infracrveni senzor | |
| senzor ambijentalne svetlosti | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax,2x2 MIMO, 2,4/5 GHz, Wi-Fi hotspot | |
| Bluetooth 5.4, SBC, AAC, LDAC, aptX, aptX HD | |
| GPS, AGPS, Beidou, Glonass, Galileo, QZSS | |
| NFC | |
| IR | |
| USB 2.0 Type-C | |
| Dva zvučnika, podržava stereo | |
| Smanjenje šuma pomoću dva mikrofona | |
| HONOR Sound | |
| Tastatura | Touch |
| Baterija | Li-ion Polymer, 5300 mAh |
| Snaga punjenja | 66 W HONOR SuperCharge |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| 5G | |
| Podržani formati | |
| audio: mp3, mp4, 3gp, ogg, amr, aac, flac, wav, midi | |
| video: 3gp, mp4 | |
| Operativna temperatura | 0 do 35 °C |
| Vlažnost vazduha | 5 do 95% |
| Otpornost na vodu i prašinu | IP65 |
| Dimenzije | 156,5 x 74,6 x 7,3 mm |
| Težina | 184 g |
| Boja | crna (Midnight Black) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 12.71EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ključne karakteristike: 108MP AI sistem kameraProcesor: Helio G99-UltraBaterija: 5500mAh, brzo punjenje 33WEkran: 120Hz brz...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana