Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 32 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: QD OLED Tip panela: QD OLED (Quantum Dot OLED) Pozadinsko osvetljenje: Samoemitujući (OLED) Odnos stranica: 16:9 Osvetljenje: 250 nita Odziv: 0.03 (Gray to Gray) Vertikalno osvežavanje: 240Hz Tip adaptivne sinhronizacije: nVidia G-Sync Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.1814mm x 0.1814mm Gaming: Da Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 138% sRGB,97% AdobeRGB,99% of DCI-P3,Anti-reflection Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.1a Ukupno USB priključaka: 4 USB priključci: 1x USB 2.0 (Tip B),1x USB tip C,2x USB 2.0 (TipA) Audio izlaz: 3.5mm Dodatne funkcije - Power delivery (preko USB-C): Do 90W Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Pivot,Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 718mm Dubina: 242mm Visina: 483mmm Masa: 9.6kg Energetska efikasnost - Energetska klasa: G Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 1336.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1069.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 32 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | QD OLED |
| Tip panela | QD OLED (Quantum Dot OLED) |
| Pozadinsko osvetljenje | Samoemitujući (OLED) |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 0.03 (Gray to Gray) |
| Vertikalno osvežavanje | 240Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | nVidia G-Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.1814mm x 0.1814mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | 99% of DCI-P3, Anti-reflection, 97% AdobeRGB, 138% sRGB |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1a |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB priključci | 1x USB tip C, 2x USB 2.0 (TipA), 1x USB 2.0 (Tip B) |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Dodatne funkcije | |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 90W |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 718mm |
| Dubina | 242mm |
| Visina | 483mmm |
| Masa | 9.6kg |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | G |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 34.93EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
AOC Gaming Monitor 24G15N2
Ekran - Veličina ekrana: 24.5 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: Fast IPS Pozadinsko osvetljenje: WLED Odnos stranica: 16:...
HP 527da S5 27inča 100Hz FHD/IPS/2xHDMI/VGA/Height adjustable/Tilt/Black
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana