Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 34 inča Rezolucija: 3.440 x 1.440 Tip ekrana: TFT LCD zakrivljeni Tip panela: VA Odnos stranica: 21:9 Nativni kontrast: 4.000:1 Dinamički kontrast: 100.000.000:1 Osvetljenje: 300 nita Odziv: 1ms (mprt) Vertikalno osvežavanje: 180Hz Tip adaptivne sinhronizacije: AMD FreeSync Premium Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.23175mm x 0.23175mm Gaming: Da Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 10 bits (8 bits + FRC),100% sRGB,75% of DCI-P3,80% AdobeRGB,Anti-glare,Flicker-free,HDR Ready,Low Blue Light,VRR,Zakrivljenost 1500R Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4a Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 1x HDMI 2.0b Audio izlaz: Izlaz za slušalice Dodatne funkcije - Podržane tehnologije: AI Vision Ostalo: Frameless dizajn,Kensington security slot,Kompatibilan sa konzolama,Ugao nagiba od -5 do 20° Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 808mm Dubina: 269.49mm Visina: 458.82mm Pakovanje: DisplayPort kabl,Naponski kabl Masa: 6.3kg Energetska efikasnost - Energetska klasa: F Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 383.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
306.85 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 34 inča |
| Rezolucija | 3.440 x 1.440 |
| Tip ekrana | TFT LCD zakrivljeni |
| Tip panela | VA |
| Odnos stranica | 21:9 |
| Nativni kontrast | 4.000:1 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Odziv | 1ms (mprt) |
| Vertikalno osvežavanje | 180Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.23175mm x 0.23175mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Anti-glare, Flicker-free, Low Blue Light, 100% sRGB, Zakrivljenost 1500R, HDR Ready, 75% of DCI-P3, 10 bits (8 bits + FRC), VRR, 80% AdobeRGB |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4a |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.0b |
| Audio izlaz | Izlaz za slušalice |
| Dodatne funkcije | |
| Podržane tehnologije | AI Vision |
| Ostalo | Kensington security slot, Kompatibilan sa konzolama, Ugao nagiba od -5 do 20°, Frameless dizajn |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 808mm |
| Dubina | 269.49mm |
| Visina | 458.82mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, DisplayPort kabl |
| Masa | 6.3kg |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 10.03EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Veličina ekrana: 27", Rezolucija 1920x1080 Full HD 200Hz, Panel IPS, Zvučnici 2W, HDMI/DP, Tehologija Freesync/G-Sync, VESA 75x75
ASUS LED IPS Gaming Monitor VY249HF-W, 23.8
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativni ko...
ASUS 32 inča ROG Swift PG32UCDP OLED gaming monitor
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana