Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 311.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
249.27 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 34 inča |
| Rezolucija | 3.440 x 1.440 |
| Tip ekrana | VA LED |
| Tip panela | VA |
| Odnos stranica | 21:9 |
| Nativni kontrast | 3.500:1 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| Osvetljenje | 350 nita |
| Odziv | 4ms (Gray to Gray), 1ms (mprt) |
| Vertikalno osvežavanje | 120Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Anti-reflection, 89% AdobeRGB, HDR Ready, 91% of DCI-P3, 114% sRGB |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4a |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0b |
| Audio izlaz | Izlaz za slušalice |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2 x 2W |
| Fizičke karakteristike | |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Bela |
| Širina | 809mm |
| Dubina | 237mm (sa postoljem) |
| Visina | 470mm (sa postoljem) |
| Pakovanje | Naponski kabl, DisplayPort kabl, Vodič za brzo podešavanje |
| Masa | 7.1kg |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.15EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Veličina ekrana 27", Rezolucija 2560x1440 QHD 240Hz, Tip panela Fast IPS, HDMI/DP, VESA 100x100, Ergonomija: Tilt, Podesivost visine, Swivel, Pivot
27inch,FHD 1920x1080,165hz,VA,1500R zakrivljenost,1ms,2xHDMI,Display Port,Audio out,2x2W zvučnici,Flicker Free
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica: 1...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana