Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM4 Čipset: AMD A520 Memorija - Tip memorije: DDR4 Memorijski slotovi: 2 Podržane memorije: 1.866MHz,2.133MHz,2.400MHz,2.667MHz,2.800MHz,2.933MHz,3.000MHz,3.066MHz,3.200MHz,3.333Mhz (O.C.),3.466Mhz (O.C.),3.600Mhz (O.C.),3.733Mhz (O.C.),3.866Mhz (O.C.),4.000Mhz (O.C.),4.133Mhz (O.C.),4.266Mhz (O.C.),4.400Mhz (O.C.),4.600Mhz (O.C.) Maksimalna ukupna memorija: 64GB Ostale osobine: Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije,Podrška za ECC UDIMM memory,Podrška za non-ECC UDIMM memory,Podrška za Unbuffered ECC memoriju Slotovi - PCI Express x16 slot: 1x PCI Express 3.0 PCI Express x1 slot: 1x PCI Express 3.0 Skladišni interfejs - SATA priključci (ukupno): 4 SATA priključci: SATA III 6Gbps Broj M.2 slotova: 1 RAID: RAID 0,RAID 1,RAID 10 Mreža - Žična mreža (LAN): 1000Base-T (Gigabit) Model: Realtek Audio - Broj kanala: 8 (7.1) Model: Realtek Napomena: Audio Shielding,High Definition,PCB izolacija Priključci na zadnjem panelu - Broj HDMI priključaka: 1 DVI priključci: 1x DVI-D Dual Link Ukupno USB priključaka: 6 USB-A priključci: 2x USB 2.0,4x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) Audio: 3x 3.5mm Unutrašnji priključci - Naponski priključci: 1x ATX 4pin (EPS 12V),EATX 24pin USB-A: 1 x podrška za 2 USB 5Gbps porta,2 x podrška za 4 USB 2.0 porta Audio: 1x Front panel audio Ostali priključci: 1 x Clear CMOS jumper,1 x TPM connector(s),1x CPU Fan Connector,1x Front panel audio connector,1x System Panel connector,2x Chassis Fan connectors,2x System Panel connector Napomena: Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu Fizičke karakteristike - Format: microATX Dimenzije: 236mm x 200mm Pakovanje: Full box retail Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 77.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
62.07 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM4 |
| Čipset | AMD A520 |
| Memorija | |
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 2 |
| Podržane memorije | 2.133MHz, 3.333Mhz (O.C.), 2.400MHz, 3.600Mhz (O.C.), 3.733Mhz (O.C.), 3.466Mhz (O.C.), 3.866Mhz (O.C.), 4.000Mhz (O.C.), 4.133Mhz (O.C.), 4.266Mhz (O.C.), 2.667MHz, 4.400Mhz (O.C.), 2.933MHz, 2.800MHz, 4.600Mhz (O.C.), 3.000MHz, 3.200MHz, 1.866MHz, 3.066MHz |
| Maksimalna ukupna memorija | 64GB |
| Ostale osobine | Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za non-ECC UDIMM memory, Podrška za ECC UDIMM memory, Podrška za Unbuffered ECC memoriju |
| Slotovi | |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| Skladišni interfejs | |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| Broj M.2 slotova | 1 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Model | Realtek |
| Audio | |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek |
| Napomena | High Definition, PCB izolacija, Audio Shielding |
| Priključci na zadnjem panelu | |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| DVI priključci | 1x DVI-D Dual Link |
| Ukupno USB priključaka | 6 |
| USB-A priključci | 2x USB 2.0, 4x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Unutrašnji priključci | |
| Naponski priključci | EATX 24pin, 1x ATX 4pin (EPS 12V) |
| USB-A | 2 x podrška za 4 USB 2.0 porta, 1 x podrška za 2 USB 5Gbps porta |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 1x CPU Fan Connector, 1x System Panel connector, 1 x Clear CMOS jumper, 2x Chassis Fan connectors, 1x Front panel audio connector, 2x System Panel connector, 1 x TPM connector(s) |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 236mm x 200mm |
| Pakovanje | Full box retail |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.03EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD X870 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana