Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM4 Čipset: AMD B550 Grafika: Upotreba grafike iz procesora Memorija - Tip memorije: DDR4 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije: Podržava DDR4 memorije do 4.866MHz+ (O.C.) Maksimalna ukupna memorija: 128GB Ostale osobine: Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije,Podrška za ECC UDIMM memory,Podrška za non-ECC UDIMM memory,Podrška za Unbuffered ECC memoriju Slotovi - PCI Express x16 slot: 2x PCI Express 3.0 (x4 chipset) / 4.0 (x16 CPU) PCI Express x1 slot: 1x PCI Express 3.0 Multi-card podrška: AMD Multi-GPU Skladišni interfejs - SATA priključci (ukupno): 6 SATA priključci: SATA III 6Gbps Broj M.2 slotova: 2 Podržani M.2 formati: 1x 22110 / 2242 / 2260 / 2280 (podrška za PCIe 4.0 x4 mod),1x 2280 (podrška za PCIe 3.0 x4 mod) Mreža - Žična mreža (LAN): 1000Base-T (Gigabit) Model: Realtek 8111H Wi-Fi: Da Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac) Bluetooth: Da Bluetooth verzija: 5.0 Audio - Broj kanala: 8 (7.1) Model: Realtek ALC897 Codec Napomena: Audio boost,De-pop zaštita,High Definition Priključci na zadnjem panelu - Broj DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.2 Broj HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 8 Ukupno USB-C priključaka: 1 USB-A priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2),2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1),4x USB 2.0 USB-C priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 3x 3.5mm Ostali priključci: BIOS Flashback taster,Wi-Fi / Bluetooth Unutrašnji priključci - Naponski priključci: 1x Power Connector (CPU_PWR),1x Power Connector(ATX_PWR) USB-A: 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port,4 x podrška za 1 USB 2.0 port USB-C: 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port Audio: 1x Front panel audio Ostali priključci: 1x Chassis Intrusion (JCI),1x Com Port (JCOM),1x CPU Fan,1x Pump Fan,1x RGB LED connector(JRGB),1x TPM pin header(Support TPM 2.0),2x Addressable RGB LED connector(JRAINBOW),2x Front Panel (JFP),4 x EZ Debug LED,6x System Fan Napomena: Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu Ostale karakteristike - Podržane tehnologije: Frozr Guard,Game Boost,MSI Mystic Light Fizičke karakteristike - Format: ATX Dimenzije: 304.8mm x 243.84mm Pakovanje: I/O Shield,Kratko korisničko upustvo,M.2 šrafovi,SATA kabl,Wi-Fi antena Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 206.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
164.86 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM4 |
| Čipset | AMD B550 |
| Grafika | Upotreba grafike iz procesora |
| Memorija | |
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 4 |
| Podržane memorije | Podržava DDR4 memorije do 4.866MHz+ (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 128GB |
| Ostale osobine | Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za non-ECC UDIMM memory, Podrška za ECC UDIMM memory, Podrška za Unbuffered ECC memoriju |
| Slotovi | |
| PCI Express x16 slot | 2x PCI Express 3.0 (x4 chipset) / 4.0 (x16 CPU) |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| Multi-card podrška | AMD Multi-GPU |
| Skladišni interfejs | |
| SATA priključci (ukupno) | 6 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| Broj M.2 slotova | 2 |
| Podržani M.2 formati | 1x 2280 (podrška za PCIe 3.0 x4 mod), 1x 22110 / 2242 / 2260 / 2280 (podrška za PCIe 4.0 x4 mod) |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Model | Realtek 8111H |
| Wi-Fi | Da |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth verzija | 5.0 |
| Audio | |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek ALC897 Codec |
| Napomena | High Definition, Audio boost, De-pop zaštita |
| Priključci na zadnjem panelu | |
| Broj DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.2 |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 8 |
| Ukupno USB-C priključaka | 1 |
| USB-A priključci | 4x USB 2.0, 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Ostali priključci | BIOS Flashback taster, Wi-Fi / Bluetooth |
| Unutrašnji priključci | |
| Naponski priključci | 1x Power Connector (CPU_PWR), 1x Power Connector(ATX_PWR) |
| USB-A | 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port, 4 x podrška za 1 USB 2.0 port |
| USB-C | 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 1x CPU Fan, 2x Front Panel (JFP), 1x Chassis Intrusion (JCI), 1x TPM pin header(Support TPM 2.0), 4 x EZ Debug LED, 1x Pump Fan, 6x System Fan, 1x Com Port (JCOM), 2x Addressable RGB LED connector(JRAINBOW), 1x RGB LED connector(JRGB) |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Ostale karakteristike | |
| Podržane tehnologije | Game Boost, MSI Mystic Light, Frozr Guard |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 304.8mm x 243.84mm |
| Pakovanje | SATA kabl, I/O Shield, Kratko korisničko upustvo, Wi-Fi antena, M.2 šrafovi |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.39EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM4 Čipset: AMD B550 Memorija - Tip memorije: DDR4 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije...
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM4 Čipset: AMD B550 Memorija - Tip memorije: DDR4 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana