Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Grafički procesor - Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5060 Grafički čip: Blackwell Broj unificiranih procesora: 3840 Radni takt: 2.625MHz (2.640MHz boost clock) Memorija - Količina memorije: 8GB Magistrala memorije: 128bit Tip memorije: GDDR7 Napomena: Izlaz za 4 monitora Priključci - Ukupno DisplayPort priključaka: 3 DisplayPort priključci: 3x DisplayPort 2.1b Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1b Dodatni naponski priključci: 1x8pin Ostale karakteristike - Slot: PCI-Express 5.0 Broj ventilatora: 2x ventilatora Sistem hlađenja: Twin Frozr 10 Podržane tehnologije: Afterburner,HDCP,Microsoft DirectX 12 Ultimate,MSI center software,nVidia DLSS 4,nVidia G-Sync,OpenGL 4.6 Maksimalna rezolucija: 7.680 x 4.320 Fizičke karakteristike - Dimenzije: 248mm x 135mm x 41mm Format: Pun format Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 571.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
457.03 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Grafički procesor | |
|---|---|
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model | RTX 5060 |
| Grafički čip | Blackwell |
| Broj unificiranih procesora | 3840 |
| Radni takt | 2.625MHz (2.640MHz boost clock) |
| Memorija | |
| Količina memorije | 8GB |
| Magistrala memorije | 128bit |
| Tip memorije | GDDR7 |
| Napomena | Izlaz za 4 monitora |
| Priključci | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 3 |
| DisplayPort priključci | 3x DisplayPort 2.1b |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1b |
| Dodatni naponski priključci | 1x8pin |
| Ostale karakteristike | |
| Slot | PCI-Express 5.0 |
| Broj ventilatora | 2x ventilatora |
| Sistem hlađenja | Twin Frozr 10 |
| Podržane tehnologije | HDCP, nVidia G-Sync, OpenGL 4.6, Afterburner, Microsoft DirectX 12 Ultimate, MSI center software, nVidia DLSS 4 |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 248mm x 135mm x 41mm |
| Format | Pun format |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 14.94EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
N5050WF2OC-8GD (GeForce RTX™ 5050 WINDFORCE OC, 8GB DDR6, 128bit, HDMI 2.1b *2, DisplayPort 2.1b *2, Power Connectors 8 Pin*1, Multi-view 4, ATX)
nVidia GeForce GT 710 2GB 64bit GT710-SL-2GD5-BRK-EVO
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5070 Ti Grafički čip: Blackwell Broj unificiranih procesora: 8960 Radni...
ASUS nVidia GeForce RTX 5070 12GB 192bit DUAL-RTX5070-O12G
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana