Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5070 Broj unificiranih procesora: 6144 Radni takt: 2.610MHz (2.625MHz MSI Center) Memorija - Količina memorije: 12GB Magistrala memorije: 192bit Tip memorije: GDDR7 Takt memorije: 28Gbps Napomena: Izlaz za 4 monitora Priključci - Ukupno DisplayPort priključaka: 3 DisplayPort priključci: 3x DisplayPort 2.1b Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1b Dodatni naponski priključci: 1x16pin Ostale karakteristike - Slot: PCI-Express 5.0 Broj ventilatora: 3x ventilatora Sistem hlađenja: TRI FROZR 4 Podržane tehnologije: Afterburner,Microsoft DirectX 12 Ultimate,nVidia G-Sync Maksimalna rezolucija: 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) Fizičke karakteristike - Dimenzije: 338mm x 140mm x 50mm Format: Pun format Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 1042.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
833.76 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Grafički procesor | |
|---|---|
| Proizvođač čipa | nVidia |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model | RTX 5070 |
| Broj unificiranih procesora | 6144 |
| Radni takt | 2.610MHz (2.625MHz MSI Center) |
| Memorija | |
| Količina memorije | 12GB |
| Magistrala memorije | 192bit |
| Tip memorije | GDDR7 |
| Takt memorije | 28Gbps |
| Napomena | Izlaz za 4 monitora |
| Priključci | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 3 |
| DisplayPort priključci | 3x DisplayPort 2.1b |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1b |
| Dodatni naponski priključci | 1x16pin |
| Ostale karakteristike | |
| Slot | PCI-Express 5.0 |
| Broj ventilatora | 3x ventilatora |
| Sistem hlađenja | TRI FROZR 4 |
| Podržane tehnologije | nVidia G-Sync, Afterburner, Microsoft DirectX 12 Ultimate |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 338mm x 140mm x 50mm |
| Format | Pun format |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 27.25EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
ASUS AMD Radeon RX 9070 16GB PRIME-RX9070-O16G
ASUS Radeon RX 9070 XT 16GB PRIME-RX9070XT-O16G
N5050GAMING OC-8GD (GeForce RTX™ 5050 GAMING OC, 8GB DDR6, 128bit, HDMI 2.1b *2, DisplayPort 2.1b *2, Power Connectors 8 Pin*1, ATX)
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5070 Grafički čip: Blackwell Broj unificiranih procesora: 6144 Radni ta...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana