Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5070 Grafički čip: Blackwell Broj unificiranih procesora: 6144 Radni takt: 2.542MHz (2.557MHz boost clock) Memorija - Količina memorije: 12GB Magistrala memorije: 192bit Tip memorije: GDDR7 Napomena: Izlaz za 4 monitora Priključci - Ukupno DisplayPort priključaka: 3 DisplayPort priključci: 3x DisplayPort 2.1b Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1b Dodatni naponski priključci: 1x16pin Ostale karakteristike - Slot: PCI-Express 5.0 Broj ventilatora: 2x ventilatora Sistem hlađenja: TORX Fan 5.0 Podržane tehnologije: Afterburner,Microsoft DirectX 12 Ultimate,MSI center software,nVidia DLSS 4,nVidia Reflex 2,OpenGL 4.6 Maksimalna rezolucija: 7.680 x 4.320 Fizičke karakteristike - Dimenzije: 231mm x 126mm x 50mm Format: Pun format Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 1013.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
810.56 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Grafički procesor | |
|---|---|
| Proizvođač čipa | nVidia |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model | RTX 5070 |
| Grafički čip | Blackwell |
| Broj unificiranih procesora | 6144 |
| Radni takt | 2.542MHz (2.557MHz boost clock) |
| Memorija | |
| Količina memorije | 12GB |
| Magistrala memorije | 192bit |
| Tip memorije | GDDR7 |
| Napomena | Izlaz za 4 monitora |
| Priključci | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 3 |
| DisplayPort priključci | 3x DisplayPort 2.1b |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1b |
| Dodatni naponski priključci | 1x16pin |
| Ostale karakteristike | |
| Slot | PCI-Express 5.0 |
| Broj ventilatora | 2x ventilatora |
| Sistem hlađenja | TORX Fan 5.0 |
| Podržane tehnologije | OpenGL 4.6, Afterburner, Microsoft DirectX 12 Ultimate, MSI center software, nVidia DLSS 4, nVidia Reflex 2 |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 231mm x 126mm x 50mm |
| Format | Pun format |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 26.49EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Grafički procesor - Proizvođač čipa: AMD Grafika: AMD Radeon Model: RX 9070 XT Grafički čip: AMD RDNA 4 Broj unificiranih procesora: 4096 Radni takt:...
GIGABYTE VGA GeForce RTX 5080 GAMING 12GB GDDR7 OC Edition, 256-bit, DP*3(2.1b)/HDMI*1(2.1b)
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5070 Ti Grafički čip: Blackwell Broj unificiranih procesora: 8960 Radni...
GIGABYTE nVidia GeForce RTX 5060 Ti EAGLE 8GB 128bit GV-N506TEAGLE OC-8GD rev. 1.0
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5090 Broj unificiranih procesora: 21760 Radni takt: 2.580MHz ( 2.550MHz...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana