Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Active PFC Snaga: 650 W Klasifikacija efikasnosti: 80 Plus Gold Efikasnost: 90% Vrsta kablova: Potpuno modularni Sistemi zaštite: OCP (Over Current Protection),OPP (Over Power (Load) Protection),OTP (Over Temperature Protection),OVP (Over Voltage Protection),SCP (Short-Circuit Protection),UVP (Under Voltage Protection) +12V naponske grane - 1: 54A Maksimalna kombinovana snaga: 648W Ostale naponske grane - +5V: 20A +3.3V: 20A Maksimalna kombinovana snaga: 100W Modularni priključci - ATX 24pin: 24pin ATX 8pin (EPS 12V): 2x (4+4) pin PCI Express 8pin: 4x 8(6+2)pin SATA: 6 Molex 4pin: 3 Ostali priključci: 1x Floppy Hlađenje - Tip: Aktivno Broj ventilatora: 1 Dimenzije ventilatora: 120mm x 120mm Fizičke karakteristike - Format: ATX Dimenzije: 150mm x 140mm x 86mm Ostalo: Flat kablovi Reklamacioni period - Reklamacioni period: 84 meseci
Maloprodajna cijena: 104.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
83.27 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Active PFC |
| Snaga | 650 W |
| Klasifikacija efikasnosti | 80 Plus Gold |
| Efikasnost | 90% |
| Vrsta kablova | Potpuno modularni |
| Sistemi zaštite | OVP (Over Voltage Protection), UVP (Under Voltage Protection), OCP (Over Current Protection), SCP (Short-Circuit Protection), OPP (Over Power (Load) Protection), OTP (Over Temperature Protection) |
| +12V naponske grane | |
| 1 | 54A |
| Maksimalna kombinovana snaga | 648W |
| Ostale naponske grane | |
| +5V | 20A |
| +3.3V | 20A |
| Maksimalna kombinovana snaga | 100W |
| Modularni priključci | |
| ATX 24pin | 24pin |
| ATX 8pin (EPS 12V) | 2x (4+4) pin |
| PCI Express 8pin | 4x 8(6+2)pin |
| SATA | 6 |
| Molex 4pin | 3 |
| Ostali priključci | 1x Floppy |
| Hlađenje | |
| Tip | Aktivno |
| Broj ventilatora | 1 |
| Dimenzije ventilatora | 120mm x 120mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 150mm x 140mm x 86mm |
| Ostalo | Flat kablovi |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 84 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.72EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Tip: Active PFC ATX standard: 12V v3.1 Snaga: 1.200 W Klasifikacija efikasnosti: 80 Plus Gold Efikasnost: ≥ 90% Vrsta k...
DJI Power 1.8kW Solar/Car Super Fast Charger
Osnovne karakteristike - Tip: Active PFC ATX standard: 12V v3.1 Snaga: 1.000 W Klasifikacija efikasnosti: 80 Plus Gold Efikasnost: ≥ 90% Vrsta k...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana