Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Vodeno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD AM4,AMD AM5,Intel 1700,Intel 1851 Upotreba: Za centralne procesore (CPU) Pumpa - Nivo buke: 20dB Radijator - Dimenzije: 277mm x 119.6mm x 27mm Materijal: Aluminijum Ventilatori - Broj ventilatora: 2 Dimenzije: 120mm x 120mm x 25mm Protok vazduha: 62.6cfm Ležište: Rifle bearing Boja: ARGB Fizičke karakteristike - Boja: Bela Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 102.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
81.68 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700, AMD AM4, AMD AM5, Intel 1851 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Ventilatori | |
| Broj ventilatora | 2 |
| Dimenzije | 120mm x 120mm x 25mm |
| Protok vazduha | 62.6cfm |
| Ležište | Rifle bearing |
| Boja | ARGB |
| Pumpa | |
| Nivo buke | 20dB |
| Radijator | |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 277mm x 119.6mm x 27mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Bela |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.67EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Tip: Vodeno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD AM4,AMD AM5,Intel 1150,Intel 1151,Intel 1155,Intel 1156,Intel 1200,Int...
Osnovne karakteristike - Tip: Termalna podloga Upotreba: Za prenos toplote između komponenti i hladnjaka Fizičke karakteristike - Boja: Siva Reklama...
Osnovne karakteristike - Tip: Vodeno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD AM4,AMD AM5,Intel 1700,Intel 1851 Upotreba: Za centralne procesore (CP...
TUF GAMING TR120 ARGB REVERSE BLACK 3IN1 ventilator
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana