Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Vodeno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD AM4,AMD AM5,Intel 1700,Intel 1851 Upotreba: Za centralne procesore (CPU) Pumpa - Nivo buke: 20dB Radijator - Dimenzije: 394mm x 119.6mm x 27.2mm Materijal: Aluminijum Ventilatori - Broj ventilatora: 3 Dimenzije: 120mm x 120mm x 25mm Broj obrtaja: 500rpm - 2.050rpm ± 150rpm Protok vazduha: 64.89cfm Ležište: Rifle bearing Boja: ARGB Fizičke karakteristike - Dimenzije: 75.05mm x 71.23mm x 69.47mm CPU block Boja: Crna Napomena: Termalna pasta uključena u pakovanju Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 149.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
119.79 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700, AMD AM4, AMD AM5, Intel 1851 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Ventilatori | |
| Broj ventilatora | 3 |
| Dimenzije | 120mm x 120mm x 25mm |
| Broj obrtaja | 500rpm - 2.050rpm ± 150rpm |
| Protok vazduha | 64.89cfm |
| Ležište | Rifle bearing |
| Boja | ARGB |
| Pumpa | |
| Nivo buke | 20dB |
| Radijator | |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 394mm x 119.6mm x 27.2mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 75.05mm x 71.23mm x 69.47mm CPU block |
| Napomena | Termalna pasta uključena u pakovanju |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.91EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Tip: Termalna pasta Temperature: -50°C - +150°C Viskozitet: 2.5 (g/cm3) (25°C) Upotreba: Za centralne (CPU) i grafičke proces...
Osnovne karakteristike - Tip: Vodeno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD AM4,AMD AM5,Intel 115x,Intel 1200,Intel 1700,Intel 1851 Upotreba: Za c...
Fluctus 120 PWM ARGB ventilator (EY4A002)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana