Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD X870E Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije: 5.600MT/s,8.400MT/s (O.C.) Maksimalna ukupna memorija: 256GB Ostale osobine: Dual Channel,Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO),Podrška za AMD POR Speed,Podrška za CUDIMM,Podrška za non-ECC UDIMM memory,Podrška za Unbuffered ECC memoriju Slotovi - PCI Express x16 slot: 1x PCI Express 3.0 (x1 mode),1x PCI Express 4.0 (x4 mode),1x PCI Express 5.0 (x16 mode) PCI slot: 3 Skladišni interfejs - SATA priključci (ukupno): 4 SATA priključci: SATA III 6Gbps Broj M.2 slotova: 4 Podržani M.2 formati: 1x 2260 / 2280 (podrška za PCIe 5.0 x4 mod),1x 2280 / 22110 (podrška za PCIe 5.0 x4 mod),2x 2260 / 2280 (podrška za PCIe 4.0 x4 mod) RAID: RAID 0,RAID 1,RAID 10 Mreža - Žična mreža (LAN): 5GBase-T (Gigabit) Model: Realtek 8126 Wi-Fi: Da Wi-Fi standard: Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth: Da Bluetooth verzija: 5.4 Audio - Broj kanala: 8 (7.1) Model: Realtek ALC4080 Codec Napomena: High Definition,Podrška za S/PDIF output,Supports up to 32-Bit/384 kHz playback Priključci na zadnjem panelu - Broj HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 12 Ukupno USB-C priključaka: 3 USB-A priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2),4x USB 10Gbps (3.2 Gen 2),4x USB 2.0 USB-C priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2),2x USB 40Gbps (USB 4) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 1x S/PDIF optički,2x 3.5mm Ostali priključci: 1x Clear CMOS dugme,2x Wi-Fi antenna connectors,BIOS Flashback taster Unutrašnji priključci - Naponski priključci: 1x Power Connector (ATX_PWR),1x Power Connector(PCIE_PWR 8pin),2x Power Connector (CPU_PWR) USB-A: 4 x podrška za 1 USB 2.0 port,4 x podrška za 1 USB 5Gbps port USB-C: 1 x podrška za 1 USB 20Gbps port Audio: 1x Front panel audio Ostali priključci: 1x Chassis Intrusion (JCI),1x Combo Fan (Pump_Sys Fan),1x CPU Fan,1x EZ Conn-header (JAF_2),1x EZ Digi-Debug LED,1x RGB LED connector (JRGB),1x TPM pin header(Support TPM 2.0),2x Front Panel (JFP),3x Addressable V2 RGB LED connector (JARGB_V2),4 x EZ Debug LED,6x System Fan Fizičke karakteristike - Format: ATX Dimenzije: 304.8mm x 243.84mm Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 623.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
498.46 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Čipset | AMD X870E |
| Memorija | |
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorijski slotovi | 4 |
| Podržane memorije | 5.600MT/s, 8.400MT/s (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 256GB |
| Ostale osobine | Podrška za non-ECC UDIMM memory, Dual Channel, Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO), Podrška za Unbuffered ECC memoriju, Podrška za CUDIMM, Podrška za AMD POR Speed |
| Slotovi | |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 3.0 (x1 mode), 1x PCI Express 5.0 (x16 mode), 1x PCI Express 4.0 (x4 mode) |
| PCI slot | 3 |
| Skladišni interfejs | |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| Broj M.2 slotova | 4 |
| Podržani M.2 formati | 1x 2260 / 2280 (podrška za PCIe 5.0 x4 mod), 1x 2280 / 22110 (podrška za PCIe 5.0 x4 mod), 2x 2260 / 2280 (podrška za PCIe 4.0 x4 mod) |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 5GBase-T (Gigabit) |
| Model | Realtek 8126 |
| Wi-Fi | Da |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Audio | |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek ALC4080 Codec |
| Napomena | High Definition, Podrška za S/PDIF output, Supports up to 32-Bit/384 kHz playback |
| Priključci na zadnjem panelu | |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 12 |
| Ukupno USB-C priključaka | 3 |
| USB-A priključci | 4x USB 2.0, 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2), 4x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2), 2x USB 40Gbps (USB 4) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x S/PDIF optički, 2x 3.5mm |
| Ostali priključci | BIOS Flashback taster, 1x Clear CMOS dugme, 2x Wi-Fi antenna connectors |
| Unutrašnji priključci | |
| Naponski priključci | 1x Power Connector (ATX_PWR), 2x Power Connector (CPU_PWR), 1x Power Connector(PCIE_PWR 8pin) |
| USB-A | 4 x podrška za 1 USB 2.0 port, 4 x podrška za 1 USB 5Gbps port |
| USB-C | 1 x podrška za 1 USB 20Gbps port |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 1x CPU Fan, 2x Front Panel (JFP), 1x Chassis Intrusion (JCI), 1x TPM pin header(Support TPM 2.0), 1x RGB LED connector (JRGB), 3x Addressable V2 RGB LED connector (JARGB_V2), 1x Combo Fan (Pump_Sys Fan), 4 x EZ Debug LED, 6x System Fan, 1x EZ Conn-header (JAF_2), 1x EZ Digi-Debug LED |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 304.8mm x 243.84mm |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 16.29EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B650 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije...
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD A620 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana