Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): Intel 1700 Čipset: Intel B760 Grafika: Upotreba grafike iz procesora Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije: 4.800MT/s,5.000MT/s,5.200MT/s,5.400MT/s,5.600MT/s,5.800MT/s (O.C.),6.000MT/s (O.C.),6.200MT/s (O.C.),6.400MT/s (O.C.),6.600MT/s (O.C.),6.800MT/s (O.C.),7.000MT/s+ (O.C.) Maksimalna ukupna memorija: 128GB Ostale osobine: Dual Channel,Podrška za Extreme Memory Profile (XMP),Podrška za non-ECC UDIMM memory Slotovi - PCI Express x16 slot: 1x PCI Express 4.0 (x16 mode),1x PCI Express 4.0 (x4 mode),3x PCI Express 3.0 (x1 mode) PCI slot: 5 Skladišni interfejs - SATA priključci (ukupno): 4 SATA priključci: SATA III 6Gbps Broj M.2 slotova: 2 RAID: RAID 0,RAID 1,RAID 10,RAID 5 Mreža - Žična mreža (LAN): 2.5GBase-T (Gigabit) Model: Realtek RTL8125BG Audio - Broj kanala: 7.1 Model: Realtek ALC897 Codec Napomena: High Definition,Podrška za S/PDIF output Priključci na zadnjem panelu - Broj DisplayPort priključaka: 1 Broj HDMI priključaka: 1 Ukupno USB priključaka: 5 Ukupno USB-C priključaka: 1 USB-A priključci: 2x USB 2.0,2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 1x S/PDIF optički,5x 3.5mm Unutrašnji priključci - Naponski priključci: 1 x 24 pin ATX Power Connector,2x 8 pin 12V Power Connector USB-A: 4 x podrška za 1 USB 5Gbps port USB-C: 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port Audio: 1x Front panel audio Ostali priključci: 1 x COM Port header,1 x CPU fan header,1x Chassis Intrusion (JCI),1x Pump Fan,1x TBT connector (podržava RTD3),1x TPM pin header(Support TPM 2.0),2x Addressable V2 RGB LED connector (JARGB_V2),2x Front Panel (JFP),2x RGB LED connector (JRGB),4 x EZ Debug LED,5x System Fan Napomena: Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu Ostale karakteristike - Podržane tehnologije: Audio Boost,Memory Boost Fizičke karakteristike - Format: ATX Dimenzije: 304.8mm x 243.84mm Pakovanje: EZ M.2 clip,I/O Shield,SATA kabl,Šrafovi Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 207.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
166.18 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
| Čipset | Intel B760 |
| Grafika | Upotreba grafike iz procesora |
| Memorija | |
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorijski slotovi | 4 |
| Podržane memorije | 6.000MT/s (O.C.), 5.800MT/s (O.C.), 6.800MT/s (O.C.), 6.600MT/s (O.C.), 6.400MT/s (O.C.), 6.200MT/s (O.C.), 5.600MT/s, 5.400MT/s, 5.200MT/s, 5.000MT/s, 4.800MT/s, 7.000MT/s+ (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 128GB |
| Ostale osobine | Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Podrška za non-ECC UDIMM memory, Dual Channel |
| Slotovi | |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 (x16 mode), 1x PCI Express 4.0 (x4 mode), 3x PCI Express 3.0 (x1 mode) |
| PCI slot | 5 |
| Skladišni interfejs | |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| Broj M.2 slotova | 2 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 2.5GBase-T (Gigabit) |
| Model | Realtek RTL8125BG |
| Audio | |
| Broj kanala | 7.1 |
| Model | Realtek ALC897 Codec |
| Napomena | High Definition, Podrška za S/PDIF output |
| Priključci na zadnjem panelu | |
| Broj DisplayPort priključaka | 1 |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| Ukupno USB priključaka | 5 |
| Ukupno USB-C priključaka | 1 |
| USB-A priključci | 2x USB 2.0, 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 5x 3.5mm, 1x S/PDIF optički |
| Unutrašnji priključci | |
| Naponski priključci | 1 x 24 pin ATX Power Connector, 2x 8 pin 12V Power Connector |
| USB-A | 4 x podrška za 1 USB 5Gbps port |
| USB-C | 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 4 x EZ Debug LED, 1 x COM Port header, 1x Pump Fan, 2x Front Panel (JFP), 1x Chassis Intrusion (JCI), 2x Addressable V2 RGB LED connector (JARGB_V2), 1x TPM pin header(Support TPM 2.0), 1 x CPU fan header, 1x TBT connector (podržava RTD3), 2x RGB LED connector (JRGB), 5x System Fan |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Ostale karakteristike | |
| Podržane tehnologije | Memory Boost, Audio Boost |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 304.8mm x 243.84mm |
| Pakovanje | Šrafovi, SATA kabl, EZ M.2 clip, I/O Shield |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.43EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): Intel 1700 Čipset: Intel B760 Grafika: Intel HD Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski sloto...
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD A620 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana