Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): Intel 1700 Čipset: Intel H610 Grafika: Upotreba grafike iz procesora Memorija - Tip memorije: DDR4 Memorijski slotovi: 2 Podržane memorije: 2.133MHz,2.666MHz,3.200MHz Maksimalna ukupna memorija: 64GB Ostale osobine: Dual Channel,Podrška za non-ECC UDIMM memory Slotovi - PCI Express x16 slot: 1x PCI Express 4.0 (x16 mode) PCI Express x1 slot: 1x PCI Express 3.0 Ostali slotovi: 4x SATA 6.0Gb/s ports Skladišni interfejs - SATA priključci (ukupno): 4 SATA priključci: SATA III 6Gbps Broj M.2 slotova: 1 Mreža - Žična mreža (LAN): 1000Base-T (Gigabit) Model: Realtek Audio - Broj kanala: 8 (7.1) Model: Realtek ALC897 Codec Priključci na zadnjem panelu - Broj HDMI priključaka: 1 VGA D-sub: 1 PS/2: 1 (tastatura ili miš) Ukupno USB priključaka: 6 USB-A priključci: 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1),4x USB 2.0 RJ-45 (LAN): 1 Audio: 3x 3.5mm Unutrašnji priključci - Naponski priključci: 1 x 8-pin ATX 12V power connector,1x 24-pin ATX main power connector USB-A: 1 x podrška za 2 USB 5Gbps porta,1 x podrška za 4 USB 2.0 porta Audio: 1x Front panel audio Serijski port: 1 Ostali priključci: 1 x 4-pin CPU Fan conector,1 x Clear CMOS button,1x 4-pin RGB LED connector,1x Chassis Intrusion connector,2x System Fan Connector (4-pin),2x System Panel connector,4 x EZ Debug LED,TPM modul konektor Napomena: Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu Fizičke karakteristike - Format: microATX Dimenzije: 236mm x 200mm Pakovanje: Full box retail Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 85.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
68.06 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
| Čipset | Intel H610 |
| Grafika | Upotreba grafike iz procesora |
| Memorija | |
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 2 |
| Podržane memorije | 2.133MHz, 2.666MHz, 3.200MHz |
| Maksimalna ukupna memorija | 64GB |
| Ostale osobine | Podrška za non-ECC UDIMM memory, Dual Channel |
| Slotovi | |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 (x16 mode) |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| Ostali slotovi | 4x SATA 6.0Gb/s ports |
| Skladišni interfejs | |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| Broj M.2 slotova | 1 |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Model | Realtek |
| Audio | |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek ALC897 Codec |
| Priključci na zadnjem panelu | |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| VGA D-sub | 1 |
| PS/2 | 1 (tastatura ili miš) |
| Ukupno USB priključaka | 6 |
| USB-A priključci | 4x USB 2.0, 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Unutrašnji priključci | |
| Naponski priključci | 1x 24-pin ATX main power connector, 1 x 8-pin ATX 12V power connector |
| USB-A | 1 x podrška za 2 USB 5Gbps porta, 1 x podrška za 4 USB 2.0 porta |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Serijski port | 1 |
| Ostali priključci | 4 x EZ Debug LED, TPM modul konektor, 1x Chassis Intrusion connector, 2x System Fan Connector (4-pin), 2x System Panel connector, 1x 4-pin RGB LED connector, 1 x Clear CMOS button, 1 x 4-pin CPU Fan conector |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 236mm x 200mm |
| Pakovanje | Full box retail |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.22EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
GIGABYTE AMD Ryzen MB X870 GAMING WIFI6,4*DDR5 8200MT/s, 1*PCIe 5.0/3*M.2,USB4,HDMI,AM5,WIFI6,2.5GbE
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana